Kam by išiel? Všade inde by ho za takúto "službu vlasti" nechali hladom skapať. ;-7
Kam by išiel? Všade inde by ho za takúto "službu vlasti" nechali hladom skapať. ;-7
Presne tak!!! Sú to profesionálni paraziti! ;-7
Toto nie je žiadny rojko, ale "Bruselom" (z našich daní!) dobre platený "užitočný" idiot. ;-7
On je (dobre platená) hlásna trúba "Bruselu" na Slovensku! ;-( Ako hovorievali naši "starkí": "Zo žobráka mrcha pán!", alebo "Keď sa žobrák na koňa dostane, ani čert ho nedohoní!". ;-7
Čo je, Frešo už ani na manuály nemá, tak, aby si si mal čím podkúriť, chodíš žobrať ku "konkurencii"? :-DDD
A načo by "riešil" zdravotníctvo, keď, podľa autora tohto blogu, prevzal po pravicových "reformátoroch" všetko v 100 %-neom poriadku? :-O
A do ktorej z týchto tvojich "kategórií" patrí autor tohto blogu? ;-)
Zase klameš jak TASS. Na "dobré správy" sme dostali peniaze z "eurofondov". Spýtaj sa pri večeri Fúrika, ten ti to vysvetlí. ;-P
Hm... A skúsila si už Gutalax? ;-P
Aké provízie? On píše na objednávky - od "župana", od KAUFLAND-áckeho akciového "netopiera", od trnavského "kožkára"...etc. Všetkým debokratom sa hodia jeho "pezlárovské" zručnosti, skrátka, kto zaplatí za toho tento modrý Korčagin "kope". ;-7
A takéto písačky, že autor má hrošiu kožu už aj na rozume. ;-7
Hm... Prečo si sa ty touto vlastnou "múdrosťami" neriadil a teraz tu grciaš ako najatý? Há...?! :-OOO
Žiaľ nie, tí blbci sú skutočne AŽ dvaja! ;-(
Hm... Týmto chceš dokázať, že si radil Dzurindovi? Chudák! ;-p
Ty chceš prekonať Luterána? :-O Čakám kedy vytiahneš na čitateľov "žolíka" - Panenku Máriu Marietálsku. ;-P
Aby dopadol ako jeho "vyvolení"? :-DDD
Palo, hovorí sa, že čo jeden blbec spraví, ani desať múdrych nenapraví. Takže ako môžeš žiadať od jedného Fica, aby za 4 roky poupratoval ten bordel, čo tu tvoji vyvolení - Mečiar s Miklošom, Dzurinda s Miklošom a Radičová s Miklošom, za 20 rokov narobili? ;-7 Tu bude treba aspoň 100 "Ficov" a 100 rokov, aby sa z vystrájania takých, ako ty a tvoji vyvolení, táto rozd*baná džamahírija spamätala. ;-(
...si vážne myslíš, že Kaplan týmito blogmi iba nabáda Fica, aby už konečne urobil poriadok s tým "bordelom"... čo tu narobili ním a tebou volení "pravičiari"? :-OOO
Vlasy a blbcov treba občas pristrihnúť! Aby nám neprekážali. ;-P
Smej sa kým je čas! ;-P
Odporúčame