Podobne ako "naša" CEPI s Ondrejcsákom na čele. ;-)))
Podobne ako "naša" CEPI s Ondrejcsákom na čele. ;-)))
Džony, načo sa tu namáhaš s mudrovaním a dovolávaš sa rozumového počínania, keď sa dá všetko tak krásne a pohodlne zblbnúť? :-DDD
Džony pokračuj - blbni stále a bez prestávok, pretože občasnú alebo ojedinelú blbosť pokladá okolie zväčša za prejav mentálnej nedostatočnosti, prípadne za plod zlého úmyslu, zatiaľ čo súvislý reťazec blbostí už svedčí o tvojej cieľavedomosti, spoľahlivosti a ustálenom životnom štýle! ;-)
Z prvého nástupišťa v Hrochoti alebo v Boleráze? ;-)))
Len sa priznaj Džony, že dnes ťa tá tvoja "múza" múza nekopla do r*ti ale rovno do hlavy, takže tie dve bunky, čo tam máš, sú také vytrasené, že sa na verš nezmôžu. :-DDD
Džony dávaj bacha. lebo odhaľovanie a obnažovanie sa na verejnosti je minimálne priestupok! ;-P
On by rád robil na OV, ale bol blbý, tak ho poslali do "terénu", aby donášal na kolegov. ;-)
Ty sa tu opovažuješ niekomu nadávať? Ty, čo si sa núkal ŠTB za spolupracovníka ale bol si taký manták, že ťa ani tí nechceli, tak si sa votrel medzi senilných dedkov do SSO, aby si aspoň takto mohol dýchať "svieži vzduch" so súdruhmi v NF?! ;-(
A teraz čo, Džony? Na základe týchto faktov pôjdeš voliť komunistov? ;-P
Čo myslíš, čo by tomuto "rodoľubovi" za to jeho "vlastenectvo" najviac "pristalo"? Rad červeného kantára s právom nosiť modrý psí obojok s 12 zlatými hviezdičkami alebo by stačila miska zaparenej šošovice z tej "potravinovej pomoci", čo jeho chlebodárci ktoviekam zašantročili? ;-)
Keby si si poriadne umýval nohy nemusel by nám tu smrdieť ani tento jeden! ;-)))
Predsa my občania! ...si myslíš, že by si tento nomenklatúrny KDH-ák dokázal zarobiť vlastnou prácou? ;-7
Za bývalej totality sa takým hovorilo nomenklatúrny káder od narodenia. ;-7
Penis je užitočný! Ale Chrenek...?! Načo by už taký, komu bol? ;-7
Len by skúsil! Mater by mu škuty vytrhala a otec by ho - nepodarka, z domu vyhnal! ;-7
"Spílovať" musíte iba vy - poskokovia anglosasov. My - slobodní občania, píšeme tak ako počujeme! ;-P
Škoda, že nie je zavedený aj Rad zlatého kantára alebo aspoň zlatej mrkvy. Bol by si nádejným kandidátom na jeho udelenie! Zatiaľ môžeš hrdo nosiť aspoň plyšové oslie uši, nech okolie vidí čo si zač. ;-P
Chrenek, Chrenek... z múdrosti našich predkov ti zostala v pamäti zrejme iba táto jedna: Koho chlieb ješ, toho pieseň spievaj! Ako papagáj si dobrý, ale ako človek si iba opovrhnutia hodná kreatúra. Ešte aj ten povestný Judáš bol mravnejší! ;-(
Tento pán je za toto platený pravidelne. "Bruselom" z našich daní! ;-7
Odporúčame