To tu píšeš ty, ktorý, kvôli zožierajúcej nenávisti, nemôžeš ani len spávať?! :-DDD
To tu píšeš ty, ktorý, kvôli zožierajúcej nenávisti, nemôžeš ani len spávať?! :-DDD
Hm... Takže ty - "jurátuš" srdnato tu brániaci ľud "tejto krajinky" pred neprávosťou, by si bol radšej, keby v tých sporoch bol vyhral štát, ktorý svojim občanom uprel ich práva? :-O Vidno, že tá "pezlárovčina" je v tebe zažratá ako hrdza - bez demagógie nedáš ani len jeden riadok!!! ;-(((
Čičolíno, ty sa radšej staraj o zápražku a aby si mal obed hotový načas, aby ťa tvoj milený "Kaplán" nemuseli zas vyzauškovať. ;-P
Očuj ty modrý Korčagin... A ten titul, čo si tu uvádzaš, máš od LenOn-ovej Anče alebo si bol nebodaj na týždňovej stáži v Plzni? ;-7
Páníček ťa zavolal domov? A bude aj kostička za to, že si poriadne nabrechal na tých, čo mu neprajú väčšiu slávu ako len vládnutie v Bystrickej gubernii? ;-P
Od vydráždenej Kotlebovej čivavy čakáš ospravedlnenie? :-DDD
Hlavne, že tvoj bystrický vodca je pre teba na zožratie. ;-P
Už presťaň nadávať do toho zrkadla, lebo tu pomaly vyzeráš ako pravý nefalšovaný blbec. ;-P
Čo sa tu rozdrapuješ ako by si bol majiteľom tohto fóra? :-O Ak si si nevšimol, tak si "na návšteve" u autora tohto blogu. A slušný návštevník sa nedotrepe na návštevu so špinavými topánkami a nevymytou hubou, ako to tu predvádzaš ty. A inteligentný návštevník nevyháňa ostatných návštevníkov. To ťa, ty nevychovanec, mamka s otcom neučili? ;-7
Teraz si tresol asi takú perlu ako tie cicuše, čo sa rozplývali pri pohľade na kancelársky komplex La Défence v Paríži a porovnávali ho s bytovými domami v Bratislavskej Petržalke. Choď radšej patlať na PC niečo zbytočné, bez čoho však nemôžu takí ako ty žiť. Stačilo by vypnúť elektrinu a ste nie len bez roboty i peňazí ale pokapete od zimy a hladu, lebo si neviete ani zakúriť ani nič dopestovať alebo dochovať! ;-P
Pre také namyslené hov*do skôr veterinára! ;-7
Nedaj sa odradiť a píš ďalej - má to "šťavu" a dýcha to vlastnými skúsenosťami! :-) Akurát by si sa mal doučiť slovenský pravopis - mladÍ ľudia, slušnÍ ľudia, musíme byť samostatnÍ atď. ;-P
Ako vidíš, v jeho veku a duševnom rozpoložení aj dobrá "stolica" poteší! :-DDD
Možno mu ani nejde o spasiteľa ale o spásateľa, ktorý by to tu už definitívne vyžral. Aby sme mohli konečne začať s "čistým stolom". ;-)))
To je číslo izby, stav vodomeru, plynomeru, účtu alebo, nebodaj, "hodnota" tvojho IQ? :-DDD
Mne sa skôr zdá, že každý deň vylučuje ŽLČ. ;-7
Hm... som počul, že vlastným "vtipom" sa smeje iba idiot. ;-P
Hm... A ty si sa s kým spojil, že sa tu opovažuješ niekoho vyháňať z jeho domoviny? Dokázal by si mu to povedať aj do očí alebo vieš len zbabelo mlátiť do klávesnice, "hrdina"? ;-7
Potomok zbabelcov, ktorí namiesto toho, aby sa postavili k zodpovednosti za svoje činy - vyvezenie štátneho pokladu do rúk zradcov, požiadali najprv o "protektorstvo" Hitlera, potom Stalina, potom Brežneva (koľko bolo na tom "pozývacom liste" podpisov Čechov a koľko Slovákov?) a nakoniec Busha, nám tu ide udeľovať nejaké poučenia?! :-O Že ťa tá pokrivená plechová huba nebolí, flašinetár ochmelený! ;-(
He, he... Tak birmovaný tu, podľa teba, udržuje chudobu? A kto tú chudobu "naištaloval", to nám asi neprezradíš, že. Lebo to "teraz" nie je dôležité. Teraz je (pre podliakov, ktorí kolaborovali a priamo podporovali ožobračovateľov tohto štátu!) najdôležitejšie kopať a mlátiť do Fica, s nádejou, že "naši" sa nejako spamätajú, dajú sa dokopy, vyhrajú voľby a... Potom sa uvidí! ;-7 Toto je vízia budúcnosti "tejto krajiny", ktorú tu ponúka volič "stredo-pravicových" strán. Považujúci sa za (ako inak?): inteligentného, slušného, múdreho, vzdelaného, politicky i spoločensky rozhľadeného, demokraticky zmýšľajúceho, nepatriaceho do stáda... a podobné hovadiny, ktoré si vzájomne nahovárajú samoľúbi chumaji sediaci za kompami, s ktorými by sa osobne nebavil ani dekel od smetného koša. ;-P
Odporúčame