Džony, po prečítaní vety, citujem: "Vytvoríme nového lídra pre Slovensko, ktorý bude mať kredit a dokáže normálne uvažovať a normálne s ľuďmi hovoriť.", koniec citátu, neviem, či tu robíš nejakú poriadnu propagandu alebo si tu len hľadáš partnerku na vlasteneckú "kratochvíľu" za účelom splodenia toho nového lídra. Musím ti ale povedať, že aj keby si dal dokopy 9 žien, tak aj tak toho lídra do najbližších volieb nestihneš "vytvoriť"! ;-7

