Keby nebolo Fica, stratil by zmysel života. :=DDD
Keby nebolo Fica, stratil by zmysel života. :=DDD
Hm... Je zaujímavé, že ti nevadilo, keď pán bývalý kapitán ŠTB, už ako úspešný podnikateľ, neváhal a (asi preto) dostal prvú zákazku na Bratislavskom hrade od tvojich vtedajších chlebodárcov. ;-7
Palo, ty si vážne myslíš, že všetci pijú len ten mariteálsky čičibák? ;-7
Ako vidno, ani ty si nezabudol! ;-P
No ty si tuším večerala s Luteránom tú divnú kapustnicu. ;-P
Džony... možno ti krivdím a dal si si ich tam omylom. Alebo si to dostal darom od "noriky" a myslel si si že sú to dubáky. ;-)
Vždy keď si príde k mamke pre vypraté košele a pre doplnenie zásob na "slobodárke". ;-7
Džony... som nevedel, že do vianočnej kapustnice si dávaš lysohlávky. ;-7
To tu nemôžu dať, lebo by im táto vymyslená bublina spľasla.
...som ešte nevidel pokope toľko ľudí bez čuchu. :=DDD
Neurážaj somáre. ;-) Toto je len tamagoči, ktoré malý fúzatý byciklista po predvolebnej ožieračke zabudol v osade.
Tak prečo ho nechceš dožičiť aj Slovákom a furt tu meleš o nejakom brzdiacom komunistickom bahne? ;-7
Lado máš už, dúfam, dosť rokov na to, aby si vedel, že žiadny čestný sa nedostane do "1. ligy", ako píšeš, farizejov. ;-) Pokiaľ sa Bezák nestal arcibiskupom, tak o ňom na Slovensku vedel iba veľmi úzky okruh ľudí, t.j. jeho rodina, farníci a tí, ktorých nazývaš farizejmi, ktorí ho na ten post navrhli. Ale len, čo sa stal arcibiskupom (a hlavne správcom obrovského majetku), tak sa začala okolo neho krútiť kopa pochlebujúcich darmožráčov a on jednoducho neuniesol tú obrovskú "ťarchu" svojej "výnimočnosti". Nič viac a nič menej celá "kauza Bezák" nie je. ;-P
Aby ju nejaký populistický "sociálne cítiaci" chytrák mohol drahšie predať? ;-)))
Jasné treba si len popriať: Veselý kapitalizmus a šťastný nový dlh! ;-P
Týmto šovinistickým "pivním zkazkám" už neveria ani v najzapadlejšej českej hospodě. Tak tu radšej s nimi prestaň smradiť, plechová tlamo! ;-7
Odporúčame