Džony, ty chceš vážne aby toho tvojho vysneného "lídra" volili ovčania? Hm... Prečo ešte nikoho nenapadlo zorganizovať majstrovstvá Slovenska (alebo rovno Európsky šampionát!) v blbnutí? :-OOO
Džony, ty chceš vážne aby toho tvojho vysneného "lídra" volili ovčania? Hm... Prečo ešte nikoho nenapadlo zorganizovať majstrovstvá Slovenska (alebo rovno Európsky šampionát!) v blbnutí? :-OOO
Ja som sa predčasne tešil, že začína vyzdravievať aspoň z ficofóbie. ;-)))
Štófi, ak by ťa nebodaj zasa napadla dáka, prepytujem, myšlienka, tak nič nepíš ale radšej zavolaj na číslo 158. Zatiaľ si prečítaj niečo z histórie - napríklad: kedy, načo a prečo vznikla NATO a tiež kedy, načo a prečo vznikla VZ, nech tu nevyzeráš ako pravý úplný blbec. ;-P
Palo, ty sa dokážeš vzrušiť, tuším, už len pred zrkadlom. :-DDD
Hm... Zrazu ti je dobré citovať aj bývalého komunistu a lektora Marx-Leninizmu zo Sládkovičovskej odborárskej školy? Máš pravdu Pali - krv nie je voda. ;-)))
Podľa tejto tvojej logiky, by bol asi Kotleba ešte lepším prezidentom, keďže, na rozdiel od tvojho momentálneho idola, sa tým komunistom ani nesnažil stať! ;-P
A ktože to tu narobil tých "sociálne odkázaných voličov SMERu..."? Vari Fico? :-OOO Keď sa dokážeš odtrhnúť od toho starého modrého manuálu, tak sa spýtaj svojich rodičov nech ti to vysvetlia. ;-P
Jeden blbší ako druhý. :-DDD
Hm... To sa chváliš alebo sťažuješ, že tomuto "Kaplanovi" rozumieš? :-OOO
A pred parlamentom by mali byť povesení všetci, ktorí sa ich nedržia ale papagájujú cudzie priania!
Nestresuj, ale ak máš záujem, tak sa choď rovno spýtať tam. ;-P
Nestresuj a spýtaj sa rovno svojho vedúceho smeny. ;-P
Prestaň sa pozerať do zrkadla, keď chceš s niekým hovoriť! ;-7
Prosím Ťa... a načo by bol takému "redizajnovanému" tragaču rozum? Veď by ani nevedel čo si s tým počať! ;-)))
Tragač, prečo sa nespýtaš rovno svojho "anjela"? ;-P
Hm... Ty si počúval asi niekoho iného, lebo Kiska nikde žiadnych 8 rokov nespomínal. ;-7 Ale čosi hovoril, že "...kedysi mali učitelia základných škôl vážnosť...". Čo myslíš, čo mal na mysli pod tým "kedysi", keďže za 1. republiky ani za slovákštátu neboli základné školy ale len obecné a ľudové. ;-P
Hm... Hovorí sa, že pravdu hovoria iba deti a opilci. Tak si teraz vyber! ;-P
Ako že tu nebudú utečenci, keď "Brusel" už dávno odhlasoval kvóty? ...si si vtedy, nebodaj, priškripol kábel? Prezident má iba 2 "úlohy" - je vrchným veliteľom ozbrojených síl a reprezentuje republiku navonok. A ani jednej z týchto svojich kompetencií sa vo "svojom" prejave poriadne nezhostil. V oblasti obrany zaostal dokonca za bratislavským arcibiskupom (pozri si jeho novoročnú kázeň) a v oblasti reprezentácie štátu sa (tak ako už viac krát predtým, zase) nechal vmanévrovať do pozície tlmočníka názorov predstaviteľov iných štátov. Zato sa ale venoval vnútornej politike, na ktorú má asi taký dosah ako každý bežný občan. Takže na čo bolo to jeho novoročné čítanie? Asi len na to, aby "národu" ukázal, že on, na rozdiel od svojho predchodcu, vie používať elektronickú čítačku. ;-P
Odporúčame