Nejak nám ten Fúrikov/Ringelov/Pupuuuškov "dobrý anjel" starne. V prejave žehral jak starý dedo - na zlých doktorov a nevychované decká. Skrátka zaoberal sa oblasťami, na ktoré nemá žiadny dosah! Ale o obrane štátu, ktorú má ako vrchný veliteľ ozbrojených síl priamo v kompetencii, ani slovo! ;-7 To ešte aj ten Zvolenský mal, čo sa týka obrany štátu, lepšiu novoročnú kázeň ako tento nomenklatúrny nepodarok. ;-7

