To sa chváliš alebo sťažuješ? :-O
Šmejdi Ti nikdy neprezradia, čo majú v tom svojom "telepytli". Len ho budú nafukovať a nakoniec Ti s ním buchnú pred xichtom, ako nezbedné chlapčiská. ;-)))
Mamka ťa neučili, že s plnou hubou sa nemá rozprávať? ;-7
Niekedy nie je dôležité množstvo otravnej látky ale obsah (koncentrácia) zloby/závisti/nenávisti v nej. ;-7
Ale kvalitne! Nie tak lajdácky ako marietálsky Kaplan alebo tak pokotlebene ako bystrický Cvik! :=DDD
Hm... A že USA už roky rokúce neuznávajú pôsobnosť žiadneho medzinárodného súdu na občanov USA, to ti nevadí? :=OOO
To vieš, žiadny blbec (a hlavne ak je vo funkcii!) neprizná, že je úplný blbec.
Hm... Foter neplatil alimenty, že si naňho tak nabrúsený? :=DDD
Ale nóóó... Nepreceňuješ sa tak trošičku, šuhajkó? ;-7
Nemotaj sa tu lebo zmeškáš výlov a na Vianoce budeš v rybníku sám. ;-P
Teba asi dlhšie nechali v tom karburátore. ;-P
Keby len pes, smradu je tam ako by tam zdochlo nejaké vačšé zviéra. ;-)))
Spí zimným spánkom. Ale to sa budete učiť až vo vyššej triede, šuhajko. ;-P
Blbnúť v medziach rozumného nemožno! ;-P
Keď čítam Tvoje alebo Luteránove blogy, tak sa vždy v duchu pýtam: Prečo ešte nikoho nenapadlo zorganizovať súťaž Česko a Slovensko hľadá Super Blbca?
Prečo ešte nikoho nenapadlo zorganizovať súťaž Česko a Slovensko hľadá Super Blbca?
To si od spolužiakov z VUML-u takéto múdrosti pochytil?
V "Pinelke" majú zas deň otvorených dverí? ;-7
A tebe zas nič? No to je, fakt, na zúfanie! :=DDD
Odporúčame