"Už nemusia peniaze ani fyzicky tlačiť, všetko prebieha elektronicky." Takže stačí aby "niekto" prerušil prívod elektriny do ("tvojej") banky... A máš po "prachoch"! ;-P
"Už nemusia peniaze ani fyzicky tlačiť, všetko prebieha elektronicky." Takže stačí aby "niekto" prerušil prívod elektriny do ("tvojej") banky... A máš po "prachoch"! ;-P
Načo mudruješ o niečom, o čom nemáš ani potuchy? ;-7
Nevieš čítať? Napísal komunistov a nie straníkov. ;-P
Jano, hovorí sa, že koho Pánboh miluje, toho krížom navštevuje. Nože nám prezraď, čo také bohumilé tvoji predkovia vykonali, že ich Pánbožko až takým krížom, ako ty, navštíviť ráčl. ;-7
Preverovali sa najmä osoby, ktoré javili záujem o spoluprácu.
Kukni pod posteľ, možno ich máš tam. ;-P
Názorná ukážka vymetenca, ktorý si prostriedok zamenil za cieľ! ;-7
Očúvaj ty nomenklatúrny troll, ja som nastupoval v 1973. roku po škole na pozíciu vychovávateľa v stavebnom podniku a mal som nástupný plat 1 200,- Kčs. Po roku, keď som odchádzal na vojenčinu (tú som si "odkrútil" pekne 24 mesiacov v severných Čechách u PTP-ákov a nie ako ty - absík povaľujúci sa ako propagandista ženijnej roty a nákupca PIKOvláčikov pre lampasácky poter kúsok od mamkinej sukne v Seredi), som mal na tej istej pozícii plat 1 450,- Kčs. Tak o akých "nomenklatúrach na ÚV KSS, ŠTB-ákoch a oberMilicionároch" tu točíš, ty "úspešný" olavórovávač cigánskych osád? ;-(
Keď múdri ustúpia blbcovi, tak nech sa potom nečudujú, že s nimi blbec pozametá! ;-P
No fuj! Vy dvaja ste ešte nikdy nepočuli, že čistá a nefalšovaná láska môže vzniknúť aj medzi pacientmi? ;-)))
Ale aspoň olízal. ...a mokvá to doteraz! ;-)))
Kde u vás? V Užhorode? ;-P
Sex je zábavou chudobných, závisť je zmyslom života lumpenproletárov a my, bohatí, pijeme. ;-P
Ten Ti dopraje, resp. nadelí "dosýtosti", každá z nich, keď sa jej predstavitelia dostanú ku "korytu"! ;-)
Na kritiku poézie nie sú demagógovia "stavaní". ;-)))
No nejaké poriadne číslo by asi znížilo pretlak tej žiadze, čo tu furt tak nechutne predvádzaš, Janči. ;-7
Hm... Stačilo by, ak by ťa poriadne vyťahal za uši? ;-P
Odporúčame