Štófi, hovorí sa, že múdrosť prichádza vekom ale blbosť je vrodená. Potvrdzuje to aj tento Tvoj hulvátsky koment. :-( Hanbiť sa za to ale nemusíš, lebo ako už bol povedal/napísal onehdá A. S. Puškin: Hlupák sa nemení; čas sa ho nedotýka a skúsenosti sa mu vyhýbajú. ;-P

