Prečo by som ťa mal prezrádzať? ;-P
Prečo by som ťa mal prezrádzať? ;-P
No nepreceňuj ho - on bol "iba" spolupracovník. Dobrovoľný! ;-)))
Žiadny Hitler, ale len ďalší naničhodný - z našich daní dobre platený, tlčhuba! ;-(
Nepochopil si Tomášov blog a ešte sa tu s tým aj vychvaľuješ! ;-(
Máš nejaké staré vydania manuálu, kratuľko - všetky bývalé nomenklatúrne kádre (a nie ako píšeš ty, zálohy) sú dnes najväčšími demokratmi a tie najaktívnejšie sú dokonca oligarchami, ktorým vy, závistliví lumpenproletári, neviete prísť na meno. ;-P
Na takých ako ty stačí aj "len" rátanie, ty "vzdelanec". ;-P
Hm... Ďalší "génius", čo si myslí, že iba hlúpi zomierajú. ;-7
Skús postaviť dom na piesku alebo na vode, ty "základ"! ;-P
Keby len žral, on tým kŕmil cudzie decká! Podliak. ;-7
Čo si predstavuješ pod kvalitou života? :-O Snáď nie to, že svoj výlučok spláchneš do kanalizácie niekoľkými litrami pitnej vody alebo to, že zabijaš ľudí, ktorých si nikdy nevidel, na diaľku? ;-7
Lebo na svojich "prsiach" živil kopec takýchto naničhodných hadov. ;-P
On to "za komunistov" učil na univerzite. Po prevrate, tak ako všetci jemu podobní, "precitol", nechal sa "prebirmovať" v Nemecku na "demokrata" a začal sa živiť antikomunizmom. ;-7
Okrem vesmíru a ľudskej hlúposti niet iného nekonečna. Akurát tým vesmírom som si nie celkom istý. Nie sú Ti povedomé tieto vety? ;-)))
Hm... A prečo by on mal premýšľať za tých v Davose? ;-)
Ďalší z "fešákov", čo sa pýšia, že od páníčka dostali obojok so Swarovského kryštálikmi? ;-7
"...a budete žasnúť!" No tak toto je fakt "perla" od takého skúseného "kovaného" perohryza ako si ty, Štófi. :=DDD
Nebuď zbytočne taký skromný, tragač, ty si predsa lumpenproletár! ;-P
Pre niektorých z našich (inostrannych) "priateľov" stačí aj umorenie pôžičky. ;-)))
To je jeho prateta. ;-)))
Tragač strácaš glanc! ...ťa niekto pozval na vianočné trhy? ;-P
Odporúčame