Čo si tým chcel povedať? Že menej "pomastil"? :-OOO
Čo si tým chcel povedať? Že menej "pomastil"? :-OOO
Stačí, že ich má požehnane na svedomí! ;-P
Prečo? Aby ho aspoň "smotánkari" konečne prijali medzi seba. ;-)))
Ako keby tá vtedajšia ministerka nikdy ani len okolo PENTY nešla...HA, HA... :=DDD
A ten červený tragač sa ako pekne pridal! Priam "anjelský" chór. :=DDD Inak nejako si nás dvoch ten reštrukturalizovaný tragač mýli. Asi zabudol čítať a orientuje sa len podľa obrázkov. ;-)))
Hm... že by profesionálna deformácia? Reč je tu o prejave prezidenta a nie o bielizni kunčaftov! ;-P
Že váhaš, veď je to červený fúrik s (východo)nemeckým "certifikátom". ;-)))
Čičolína a teba čo štve? Snáď nie to, že "ficovci" do bodky splnili, to, čo tvoji "pravicoví" kunčafti celé roky iba sľubovali? ;-)
Čičolína, ty si sa rekvalifikovala na špiritistiku? :-OOO
Vám VIP predplatiteľom je hej. Obyčajní - radoví, musia žiadať! ;-7
Ale len k zahraničnému, lebo tu na Slovensku sú, podľa toho, čo nám čítal pán hovorca poradcu prezidenta republiky, lekári nedôveryhodní. ;-7
Skús si pred tým napľuť do dlaní. ;-P
No dúfam, že toto už konzílium presvedčí nadobro! ;-))) Aby ťa tam ponechali natrvalo.
Ty si iste volil Zajaca, keď si takto dopadol. ;-7
Hm... Na Slovensku máme aj úspešnejších ľudí ako je tento nemotorný tlmočník cudzích názorov. Čo povieš na majiteľov J&T, PENTA, ISTROKAPITÁL, Váhostav,... a ďalší členovia Klubu 500? ;-P
Tragač neopisuj od blbcov, lebo budeš vyzerať ešte väčší ako oni! ;-7
...si sa "trošíčku pomýlil", žiješ LEN pre seba a ZO svojej rodiny. ;-P
Pupuš nie je žiadna lesba ale červený fúrik s pravicovou sexuálnou orientáciou na nomenklatúrne kádre KSS! ;-)))
Júj, ty si z tej Hlino-Matovičovskej kočovky ešte furt netrafil domov? V ktorej osade ťa tí 2 ochmelenci zabudli, chudátenko? :-OOO
Odporúčame