Myslíš tých, ktorým sa vtedy medzi ľuďmi hovorilo šmelinári, zlodeji alebo darebáci a ktorí sa dnes s pomocou takých užitočných idiotov ako je autor tohto uleteného slintu označujú za disidentov? Alebo sa "nezávislými" médiami nechávajú označovať ešte "vznešenejšie" ako bojovníci proti komunizmu? ;-7 Ktorý tu však nikdy nebol? ;-P

