Skrátka, Chocholoušek v penzii a blázni bez dozoru. ;-7
Skutočne trefný príspevok k tomuto "skvostnému" článku! ;-P Čo... na Prednej Hore maľujú a vy - celá skupina (vrátane autora), ste dostali "opušťák"?
Rozčuľovať sa znamená trestať sám seba za blbosť druhých! Šetri si radšej zdravie na to, aby si mohol pokračovať v nikdy nekončiacom boji s blbosťou. :-) Niet neprekonateľných blbostí; neprekonateľní sú len (takíto) blbci (ako autor a jeho prikyvovači), ktorí nám denno-denne hádžu pod nohy na zdolávanie ďalšie a ďalšie blbosti. ;-)
No ale podľa Luterána a jemu podobných však tomu smetisku, ktoré ste tu ako užitoční idioti pomohli vybudovať, šéfujú. ;-P
No napríklad tí mladí (30-nici alebo 40-nici), ktorým žiadna banka nedá hypotéku a preto musia bývať u rodičov. ;-7
Keby si aspoň netáral, keď už ťa prichytia pri klamstve! Tzv. južná a severná Kórea "vznikli" umelo - na základe diktátu "mocností" a nie z vôle obyvateľov krajiny! Takže nie každá lož, čo zvíťazí, je automaticky aj pravdou! ;-P
No vidíš tragač a dnes podobní truľovia (ale už v mene demokracie!) prijímajú zákony, aby mohli zo škôl vyhadzovať baby v burkách alebo aj "len" v hidžáboch. ;-P
Slovensko nebolo zadĺžené až kým sa tu vlády "neujali", prepytujem, demokrati. ;-7 Čo je na tom zábavné? :-O
Hm... A čo sa teda, podľa teba, hompáľa pod pod bruchom katolíckemu koňovi? ;-7
No a susedia asi pravdivo odpovedali, že zbadali. ;-P
Visieť by mali aj takíto prznitelia Slovenčiny. ;-P
A čo čakáš od takých N-iktošov, ktorí toľko rozdávali rady o tom, ako sa má správne hospodáriť, až priviedli najčítanejší denník na psí tridsiatok? :-D
To čudo sa nemohlo narodiť, iba ak zjaviť! A preto píše o náboženskom pôvode. :-DDD
No ako vidíš, tak "predstavitelia" islamskej nádácie mu veria. ;-)))
No toľko sebakritiky som od teba ani nečakal. ;-7
Odporúčame