Nebuď až taký skromný tragač... Alebo na ten váš "írečitý" slovenský, čo tu "vládol" 7 rokov, si zabudol? ;-P
Nebuď až taký skromný tragač... Alebo na ten váš "írečitý" slovenský, čo tu "vládol" 7 rokov, si zabudol? ;-P
O čom tu točíš tragač? Abrahám o nejakom Mohamedovi alebo Alahovi ani len netušil. ;-P
Ako vidno tak gény sú sv*ne - iniciatívne aktívne a s kritickou náročnosťou tu kádruješ diskutérov a kikiríkaš ako taky do červena rozkokošený kohút. ;-7 ...čo, dedo zaslúžilý Čekista a foter "iba" PS VB? ;-(
IRA alebo ETA sú proti tejto hávedi iba skautské kluby. ;-P
Za poriadnym plotom by to bolo ešte lepšie. ;-)
Nadáciu majú preto, lebo nie že ich je málo ale preto lebo s islamom, ktorý odporuje našim zákonom, sa nemôžu registrovať ako cirkev.
A za čo by mu mal rozbiť hubu? Snáď za to, že tu zostal a makal, aby sa mal dobrodruh kam vrátiť, keď sa nabažil "slobody" a zistil, že ani tam - na vysnenom Západe, bez práce nie sú koláče? ;-7
Hlavne tá "úbohá" obeť násilného presídlenia - Ing. Vít Granec, ktorá nikdy nikam presídlená nebola, táral (podľa Teba diskutoval) niečo o zastrašovaní a pritom veľmi dobre vie, že napríklad starý Vinco Husák nikdy do JRD nevstúpil ale v 70. rokoch zomrel ako súkromne hospodáriaci roľník. ;-7 No a takých "historikov" ako tento, čo sa v článku spomína, sa dá kúpiť na "Miletičke" za 5 centov celá viazanička. ;-P
Nuž ukazuje len to, čoho má dostatok. ;-)))
Škoda, že si zmeškal/a keď rozum rozdával. ;-P
Ak je pravdou, že PánBoh stvoril človeka na svoj obraz, tak po prečítaní tohto blogu sa začínam obávať, že autorov Stvoriteľ bol buď obyčajný babrák alebo perfídny darebák. ;-7
Zbytočne sa namáhaš - žiadny blbec nie je natoľko blbý, aby priznal, že je blbý. To vieš, aj u nich funguje pud sebazáchovy. ;-)))
Nepoznám psychiatra, čo by dokázal liečiť blbosť. ;-)
No v takom veku by sa očakávalo aj trošku viac súdnosti! ;-7
Hm... Ak si myslíš, že ty si tu napísal nejakú múdru lož, tak sa evidentne mýliš. ;-P
Takže SMER vyhral voľby aj v Belize? :-OOO
Myslím, že pomenovanie chumaj, je pre tento zjav slušné až-až. ;-7
Pokiaľ si si nevšimol, tak PRAVDA prevzala túto informáciu od nezávislej súkromnej agentúry SlTA. ;-P
Odporúčame