Pomýlil si si fórum šuhajko - toto nie je debata pubertiakov slintajúcich po "podrobnostiach". ;-P
Pomýlil si si fórum šuhajko - toto nie je debata pubertiakov slintajúcich po "podrobnostiach". ;-P
Obyčajný hlupák, to by sa ešte dalo ako-tak zniesť. Horší je ale kvalifikovaný. On o koze, Ty o voze! Alebo chceš týmto svojím "zasväteným" komentom naznačiť, že metóda popisu javov je dôležitejšia ako samotné javy? No a porovnávaním "štatistík" veku populácie a príjmov si si len vystavil časenku čakateľa na najiniciatívnejšieho demagóga v klube (mladých?) debokratov. ;-7
Práve Ti to týmto príspevkom naznačil. Alebo očakávaš od neho nejaké presné "štatistiky" z oblasti sivej, či nebodaj čiernej ekonomiky? ;-7
To vieš, keď Ti príde upomienka na splátku hypotéky/úveru, tak Ti môžu byť nejaká, prepytujem, sloboda slova alebo nebodaj vlastný názor (!) ukradnuté. Jednoducho napíšeš, "čo sa patrí", t.j. za čo budú lóve! Tak ako tento podarený tandem prestitútov. Ozaj, a toto - takôto voľačo trápnô, museli vymýšľať a písať až dvaja? :=DDD
Počul som, že v liečebniach a ústavoch to tak býva. Navodenie pocitu spokojnosti pacienta je, totiž, veľmi významnou súčasťou terapie. ;-P
Hm... A čítal si vôbec ten článok? A ak áno, tak si tomu obsahu aspoň zamak porozumel? ;-P
Pre takých "Bratov vo viere" ako si ty je, ako vravia "bratanci" Česi a Moravania: "...Bůh ten co plní jeho břuch.". ;-P
Na ochranu pred vašimi nepriateľmi, tragač, netreba žiadne vojenské cvičenia nejakých spojencov ale poriadnych doktorov. ;-7
Zbytočne sa namáhaš. Dobrovoľný otrok Ti ťažko uverí, že sloboda môže mať aj nejaké pozitíva.
Hm... Tragač zasa si debužíroval bratove ópiové čípky? ;-7 To sa potom nedivím, že ako najkratšia sa ti cesta z Nemecka do Maďarska javí cez Slovensko. Istotne to máš vyčítané z najčerstvejšieho vydania glóbusu Európy. ;-P
No asi iné ako to vaše, keď ste vítali svojich rakúskych, potom nemeckých, potom ruských alebo teraz naposledy zas amerických protektorov. ...že ťa hanba nefackuje a ešte sa tu ozývaš, zbabelec ochmelený! ;-7
Chlapče, chlapče... Takto to vypadá, keď chceš veštiť zo snehovej a nie z krištálovej gule. ;-7
Keď chce byť aj ďalej premiérom, tak môže hoziť akurát tak vystúpením z vlaku v Cerovej-Lieskovom. ;-P
Jano a nejaké dôkazy o tom, že nám premiér tejto krajiny o údajných bezpečnostných rizikách klame, by si sem nemohol pridať? Lebo "medzi riadkami" cítim, že máš asi onakvejšie informácie ako on. ;-) Daj teda nejaké podrobnejšie "info", nech nevyzeráš ako upachtený konšpirátor alebo nebodaj len ako taký krčmový táraj. ;-P
iná stará "pravda" nás zase nabáda: "Múdrejší ustúpi." No a pozri ako potom (keď asi už všetci múdrejší ustúpili blbcom) ten svet vyzerá!
Odporúčame