No aj keď si (možno) ešte nedopadol, tak podľa tvojich tunajších komentov to nie je žiadna sláva. ;-7
No aj keď si (možno) ešte nedopadol, tak podľa tvojich tunajších komentov to nie je žiadna sláva. ;-7
Ťa mamenka neučili, že prštekom sa neukazuje? ;-P
...si radšej nechaj nikým múdrejším vysvetliť rozdiel medzi žumpou a septikom, ty "odborník"! ;-P
Si najprv "naštuduj", kto sú to nedotknuteľní a potom sa tu ozývaj, chlápätko. ;-P
To by bol stret záujmov a do očí bijúca zaujatosť. ;-P
Tak ako sa z vola po osedlaní nestane jazdecká paripa, tak blbec ani po dosadení do funkcie nezmúdrie! ;-7
Citácia z "mainstreamového" média je fakt ako hrom! :-DDD
Hlupák sa nemení; čas sa ho nedotýka a skúsenosti ho obchádzajú (A. S. Puškin) Len toľko k tej nadčasovosti menovaných. ;-P
Aj NKÚ SR ešte treba premenovať na VĽK SR, aby mal kto ochraňovať takýchto debokratických trotlov s bolševickými maniermi. ;-7
Aký červ hlodá v tvojej mysli, súdruh kádrovčík, keď už ani citovať nevideš poriadne? ;-7
Hm... Skôr vegetujú, alebo ešte presnejšie priživujú sa.
"Úlohy a kompetencie" tých "debilkov" podrobne opísal už dávnejšie nejaký Uljanov pod pseudonymom Lenin. Len on ich nazval užitočnými idiotmi. ;-)))
Čo je, SME-tiari a N-iktoši zas zakázali diskusiu, tak si sa prišla nadýchať slobody sem? ;-7
Odporúčame