A ty - holúbok náš večne postiniciatívny, prečo klameš a prečo hovoríš za druhých o nejakom vytesňovaní z pamäti, t.j. táraš o niečom, o čom nemáš ani potuchy? ;-7 A ako si sa, prosím ťa, prefabuloval ku gulagom a táborom v Rusku? :=OOO Nože nám prezraď aký fígeľ (alebo "motiváciu") máš na to, aby si takto verejne zo seba vytesňoval aj posledné štipky slušnosti a zdravého rozumu? ;-P

