Čo keby si si to zrkadlo, pred maľovaním sa, utrela? ;-P
Čo keby si si to zrkadlo, pred maľovaním sa, utrela? ;-P
Robiť blbosti v medziach rozumného nie je možné, lebo medze sú na to priúzke. ;-P
To by chcel, ale zatiaľ to dotiahol iba na poskoka-dobrovoľníka. :=DDD
Hm... Zase si nemal návštevu, keď tu o tých buchtách už v tretej diskusii snívaš? ;-7
On je verný "štamgast" Pinelky. Má to z domu cez kopec;-)))
Ako vidím stále sa držíš zásady, že ak si nula tak sa musíš "prilepiť" k nejakej (aj keď maličkej) jedničke. Aby si aspoň vo vlastných očiach stúpol na hodnote. ;-P
Neprivlastňuj si cudziu blbosť, pretože rozumné a užitočné sú iba vlastné blbosti, zatiaľ čo tie cudzie prospievajú len tým druhým!
Neprivlastňuj si cudziu blbosť, pretože rozumné a užitočné sú iba vlastné blbosti, zatiaľ čo tie cudzie prospievajú len tým druhým!
Guľky by bolo škoda! Povešať to pekne na kandelábre, nech sa vrany i havrany nažerú a aby všetci ich potenciálni pokračovatelia videli ako dopadnú!
Procházka možno, ale "chalani" ho nechcú medzi seba, keďže poznajú jeho pažravosť po prachoch z DS, SDKÚ i SaS-ky. ;-P
Aby ste ty a tebe podobní mali zasa čo kradnúť? ;-7
Zbytočne sa namáhaš - potkany potápajúca sa loď nezaujíma. ;-7
No hlavne, že "inteligentní" voliči Tvojho typu sa uspokoja aj s obrázkom tej ohlodanej kosti. ;-P
Odporúčame