Hm... Asi kvôli takým ako Ty museli vymyslieť terminus technikus "čítanie s porozumením". ;-7
Hm... Asi kvôli takým ako Ty museli vymyslieť terminus technikus "čítanie s porozumením". ;-7
Nevyhováraj sa na nejaké horúčavy! ;-P
Júj... tamagoči... U vás, v diliháze, nebodaj, maľujú a zabudli pri tom vráta zavrieť? ;-7
He, he... Ty si asi taký platiteľ daní ako Kollár, Lipšic, Matovič alebo Široký. ;-7
Ako nás nabáda "klasik", citujem: "Blbni stále a bez prestávok, pretože občasnú alebo ojedinelú blbosť pokladá okolie zväčša za prejav mentálnej nedostatočnosti, prípadne za plod zlého úmyslu, zatiaľ čo súvislý reťazec blbostí už svedčí o tvojej cieľavedomosti, spoľahlivosti a ustálenom životnom štýle.", koniec citátu.
Takže prajem Ti veľa šťastia v ďalšom blbnutí ty náš marietálsky "kaplánko" Varga. ;-P
Nuž hady sa dostanú maximálne tak pod pás. ;-7
Ja mám dojem, že to aj robia a tí "najlepší" (ako napr.: Luterán, Kaplan, Janik, a pod.) môžu písať, čo sa im v "mozgu" okotí. ;-7
No ten belizský prokurátor musel mať poriadnu zábavu, keď mu tam prikvitli takí dobrí česko-slovenskí šašovia. ;-P
Máš recht - Matovič neobviňoval on "len" ohováral. Tak a teraz si otvor Trestný zákon a prečítaj si tam "odmenu" za tento prečin. ;-P
Máš recht Tárajko - nestačí Ti byť len blbý, ale ešte sa s tým musíš aj pochváliť. ;-7
Akože neexistujú? :-O A tvoj milovaný "anjel" je čo?! ;-P Vari len nie úzko špecializovaný vydriduch? ;-)
Fúha tragač a od tvojho milovaného úžerníckeho anjela by si nejakú "perlu ducha" nevedel dať? Alebo si už od jeho viery konvertoval? ;-7
Kedysi, ktosi (vraj) múdry vyhlásil, že múdrejší ustúpi. No a dnes to vo svete vyzerá tak, že už všetci múdri ustúpili. ;-7
Nejaké "pampersky" na hlavu by sa mu už zišli. Asi napíšem do nejakej MVO alebo "charity" nech sa ho ujmú. ;-)))
Tom píšeš o svojom celom plate trolla alebo len o odmene za každý príspevok do tejto debaty? ;-7
Neboj sa, on už to doživotie má. A bez zdravého rozumu! ;-)))
A ty si už vari videl nejaký "svetský" súd, ktorý by bol spravodlivý, Honzíčku? :-O Z pohľadu zločinca a jeho "fanušikov"!!! ;-P
...si si asi pomylil "platformu", Honzíčku. Toto tu nie je o ochrane zvieratiek ani o ochrane "inakosti". ;-P
Ak by pochopil, tak by nebol hlúpy troll ale len troll. Bez "hodnosti" a na to nadväzujúcich príplatkov! ;-)))
Odporúčame