Ten - trest smrti, dávajú takýmto teroristom len v USA, šuhajko. ;-P
Ten - trest smrti, dávajú takýmto teroristom len v USA, šuhajko. ;-P
Priťažilo mu najmä to, že tie výklady boli SÚKROMNÉ! ;-)))
Veru, veru... Dúfam, že ťa pri prejazde kolóny US Army cez naše územie uvidíme medzi protestujúcimi v prvom rade. ;-P
Vymeň upratovaciu firmu, lebo v hlave máš skôr chaos ako upratané. ;-P
Videl si niekedy vôbec tú demilitarizovanú zónu na 38. rovnobežke? ...sa tam choď pozrieť (bývalá železná opona na "našich" hraniciach bola proti tomu oddychový parčík pre škôlkárov!) a potom tu niečo vypisuj, šuhajkó. ;-P
Tragač ...si zabudol dokončiť citát zo svojho denníčka: "...a to bol najkrajší deň otvorených dverí v našom bláznici." ;-P
V prvom rede by som rád videl zverejnený zoznam profesií, ktoré títo údajní "obohacovači" našej ekonomiky a kultúry ovládajú. A potom ešte verejný zoznam "mimovládok", ktoré ich za tie EÚ dotácie dokážu ubytovať a zamestnať. To by na začiatok - pre upokojenie domorodého "xenofóbneho" obyvateľstva, možno stačilo. ;-P
Hm... Ak premiestňovanie náhrobných kameňov mimo hrobov a ich "koncentrovanie" na jednom mieste podľa názoru nejakých milovníkov poriadku, považuješ ty a tebe podobní "aktivisti", za "urobiť tam poriadok", tak je jasné, prečo má "oswienčimská lož" taký tuhý život.
Tak ako sa z vola ani po osedlaní nestane jazdecká paripa, tak blbec ani po dosadení do funkcie nezmúdrie!
Nie že by som chcel LenOn-ovi robiť advokáta, ale komu teraz patrí Koliba a čo sa tam produkuje? Vieš to? ;-)
Ak si v ´68. ešte nebol na svete, tak čo sa ozývaš ako trafená hus? Alebo si myslíš, že týmto komentom očistíš pamiatku svojich predkov, ktorí tých okupantov vítali asi najhorlivejšie, za čo odvtedy patrí vaša rodina medzi miestnu smotánku v dedine? ;-P
Ako vidno, tak aj počas "uhorkovej sezóny" treba platiť hypotéky. Takže autorovi príde vhod tých povestných 30. Aj keď len medených eurocentov. ;-7
No vidíš... A čo sme vybojovali? "Západ" nás najprv napašmal a potom, tak isto ako v ´38., nás nechal na "holičkách". ;-P
Tot je typický slovenský "pravičiar", bolševickými metódami agitácie zapojiť, čo najširšie masy do budovania blahobytu svojich chlebodárcov. ;-7
Janči... A na akú hodnotu si treba dať znížiť IQ, aby ti človek ako-tak rozumel? ;-7
Keby všetci rodičia žrali deťom kožku z kuraťa, tak by sme tu mali len samých vychovaných politikov. ;-)
Už ti zas straší ve vježi? Nepomýli´u sis Levoču s Marietálem? ;-P
...si myslíš, že keď ti Kaliboys odpustili to lapajstvo, tak už si hotový právnik? ;-7
Odporúčame