To vieš, väčšina ľudí má radšej nové lži, kedže sú krajšie a "blýskavejšie" ako tie staré "ošúchané" a "nudné" pravdy. ;-)
To vieš, väčšina ľudí má radšej nové lži, kedže sú krajšie a "blýskavejšie" ako tie staré "ošúchané" a "nudné" pravdy. ;-)
...si si všimol aj diskusiu pod tým "analytickým" článkom, ty trpiteľ? ;-P Napríklad: "...A když se konečně čtenář podívá na oficiální web MO Ukrajiny a najde děkovný dopis panu Stropnickému i české zbrojařské firmě podepsaný ministrem Poltorakem, pochopí každý zájemce, že "ruce byli rychlejší než myšlenky". :=DDD
A tí vojaci sa regrutujú z čoho, hlodavec nešťastný?! Snáď z mimozemšťanov? :-O
No vidíš, niektorí vtedy chodili na fušky k papalášom a ožratí váľali tabule vedľa vesty. Iní za triezva lepili plagáty a organizovali protesty. No a iní zas len tak "priateľsky" vysvetľovali "zachvatčikam", že sú tu omylom, resp. na základe klamstiev naservírovaných im ich "vyvolenými". Takže každý z nás vtedy žijúcich bojoval tak ako vedel. Akurát tých večných "fuškárov", ktorých "podnikaniu" je jedno aký izmus "vládne" je po ´89. viac počuť. ;-P
To vieš, v každej "dobe" sú len 2 kategórie "účastníkov" - vyvolení alebo vyvalení.... A je len Tvojej vôli a "šikovnosti", do ktorej z týchto kategórií chceš alebo budeš patriť. ;-P
Ty si bol na výsledkoch práce toho chlapčaťa, ktoré zahynulo pri riadnom plnení svojich "synovských povinností voči rodine", nejako zainteresovaný, keď tu vyvádzaš ako nejaké odstavča od sociálnych dávok? ;-P
Hm.... Pre niektorých "manažérov" žijúcich z verejných prostriedkov asi ešte stále neplatí ono príslovečné: Zakryť sa môžeš len takou perinou akú máš, t.j. že plánovať si môžu len toľko a takých akcií, na koľko im stačia prostriedky pridelené im z rozpočtu zriaďovateľa, keďže svojou (akokoľvek umelecky a spoločensky hodnotnou!)činnosťou si zarobiť nevedia. Oni si jednoducho myslia, že peniaze sa trasú z nejakého stromu, ktorý má podľa ich "svetonázoru" každý rok (bez ohľadu na "klimatické zmeny") rovnakú "úrodu". ;-P
Skrátka, hovorte si čo chcete, však my - "nezávislé strážne psy demokracie", už náležite poučíme voličov, čo majú počuť alebo si o tom myslieť. ;-7
Keďže nikto doteraz nespochybnil onu známu tézu (vraj aj nášho) Spasiteľa: „Blahoslavení (sú) chudobní duchom, lebo len ich je Kráľovstvo nebeské“, nemali by sme začať budovať chrámy zasvätené aj blbosti?
Toto sa nedá (hádam) ani vymyslieť, to muselo byť vnuknutie „zhora“! Ale „prijímač“ evidentne pracuje so softvérom podstatne "slabšej" verzie ako „vysielač“! ;-P
1 miliKaplan = 10 luteránov = 100 krištofíkov = 1 000 Fúrikov/Kaktusíkov/Pupuššškov/Ringelov/...
...radia oodivovatelia "úspešných podnikateľov" - Váhostav, J+T, PENTA, ISTROKAPITÁL, etc. ;-P
Hm... Kde sa vzal ten mýtus, že pravica má inteligentných (alebo aspoň inteligentnejších) voličov? :=OOO
No a ešte nám "zjav" aj to, kto bol prvým ministrom privatizácie (a kto boli jeho námestníci) v "Mečiarovej" vláde. ;-P
Ale keď rozdávali blbosť tak bol asi aj pre dupľu. :=DDD
Hm...som nevedel, že ste im - chudákom, tie Karlove Vary darovali. ;-P
Skrátka, grécky dôchodca by si mal (solidárne) utiahnúť opasok, aby nemecký/francúzsky/britský/... bankár neprišiel o svoj "zaslúžený" zisk. ;-(
Odporúčame