Grécka vláda sa poteší, keď im to napíšeš. ;-)))
Grécka vláda sa poteší, keď im to napíšeš. ;-)))
Uč sa rýchlo súry z Koránu, aby ti mali aspoň čo to závidieť. ;-P
Radšej si prečítaj knižku od toho tvojho idola, aby si mu tu nerobil hanbu. ;-7
Podľa jeho "reakcií", možno že ešte dodnes ju žerie. ;-7
Ešte sa nedohodli, či budú mať NOVĚ alebo OBYČAJNÉ ĽUDOVÉ. :=DDD
Tragač, kde u vás, v Malackách? Tam hovoria sedlák každému, kto sa živí prácou na poli alebo na gazdovstve. Či...?!
Ále čoby pupuš, len na ružovo premaľovaný tragač! ;-7
...si zas počúval potajme Moravanku a ruplo ti od taľkej rozkoše v bedni? ;-P
Vyzerá, že zanedbáva tvojho. A to ťa vytáča. ;-P
A načo by ti boli ešte nejaké fakty, keď už máš plnú hlavu tej slamy? ;-P
Šak prečo by mali mať americkú okupačnú správu len oni? Ako vidno v rámci solidarity ju doprajú aj svojim spojencom. ;-7
No a ako vidíš, tak proti náboženskému tmárstvu aktívne bojuje aj papa František. Takže vlastne vyznamenal svojho služobne staršieho kolegu. ;-P
Nemôže lebo mu mamka nechce dať na Pijáno. ;-7
Odporúčame