Jano, až toľkú úprimnosť pri hodnotení tohto blogu som od teba nečakal. ;-P
Jano, až toľkú úprimnosť pri hodnotení tohto blogu som od teba nečakal. ;-P
Nechaj ho, on ešte nevie, že mladým dokáže byť každé teľa! ;-7
To je už strašne bradatý vtip! Najnovší je ten ako Porošenko rozdáva štátne občianstva budúcim námestníkom (=bábkovodičom/politrukom) ministrov ukrajinskej vlády. :=DDD
Aj tento tvoj zúrivý výpad proti diskutérovi svedčí o tom, že si len klbko nervov a potláčaných frustrácií zo svojej zbytočnosti, Petríček. ;-P
Mňa by zaujímalo, že koľko % z tých "cca 200 tisíc slovenských homosexuálov" si zvolilo toto čudo za svoju hovorkyňu/svojho hovorcu. A tiež by ma zaujímalo to, že prečo heterosexuáli nemajú "potrebu" producírovať sa polonahí mestom v "pochodoch hrdosti" na svoju heterosexualitu. ;-7
No tvoj dedo by bol na tento tvoj slovník propagandistu z 50. rokov minulého storočia istotne hrdý! :=DDD
So Sulíkom na čele, do p*dele vesele! Hurááá...!!! Len s Lipšicom v jednom šíku, zachránime republiku! Hurááá...!!! Miesto mozgu veľké nič, zabezpečí Matovič! Hurááá...!!! :=DDD
Keby tam Kotleba nebol odvelil svoj Bratislavský batalión, tak by ste tam všetci šiesti mohli hrať akurát tak Človeče nehnevaj sa. Ozaj a "organizátor" Luterán&Sohn čo, zablúdili v okolí Žiliny? ;-P
On a dvíhať? :=OOO Iba ak podliezť! ;-7
Možno keby sme išli pred ich dom a vypýtali ho od starkej, tak by možno aj išiel. ;-)))
Koho Pán Boh miluje, toho krížom navštevuje. Len furt neviem prísť na to, čo až také strašne bohumilé Slovač popáchala, že ju Pánbožko takýmto veľkým krížom (priam dvojkrížom!) navštíviť ráčil. ;-(
Aha, takže toto máme chápať ako vymenovanie najnovších konkurentov? ;-P
Ďalší z prejavov chronickej ficofóbie mariatálskeho (že vraj slobodného :=DDD) geroja podieľajúceho sa rôznou formou na zločinoch nedávnej minulosti. ;-7 Nám skutočne (a nie len vo vlastne fantázii) slobodným sa takýto úkaz nejaví ako čudák, ale ako to, čo má v tom pomenovaní namiesto d písmeno r. ;-P
Len nechápem prečo musíš tú svoju "potrebu" robiť takto - verejne. ;-7
Mali ich nechať a boli by si na seba povykrikovali aj to, čo verejnosť zatiaľ iba tuší. ;-7
Odporúčame