No pri zábavných programoch si ľudia s nejakými kachličkami alebo kachličkármi hlavu nelámu. ;-P
No pri zábavných programoch si ľudia s nejakými kachličkami alebo kachličkármi hlavu nelámu. ;-P
To by si bez manuálu nepochopil. :=DDD
Hm... Šuhajko a ty sa čomu rehoceš? ...si ešte o výchove nikdy nepočul? ;-P
Lebo dovolili všiam, aby sa im v kožuchu usalašili! ;-P
Hm... Prečo ho odrádzaš od čítania svojich blogov? :=OOO
To vieš, Paľangovci začali po "zamotanej", keď rozkradli JRD a prišli o pravidelné príjmy, hrať hru "Blbne celá rodina", s nádejou, že si ich, tak ako za "blahého socíku", znova všimne STV. :-DDD
Vieš čo Paľo? Ty radšej choď každý deň zapáliť sviečku a pomodli sa za dlhý život Fica. Najmä ten politický! Lebo keby Fico, nedajbože, zmizol, tak ty stratíš zmysel života a skončíš v blázninci. ;-P
Tá kauza je už dávno vysvetlená - Lipšicovcom nepomohla k víťazstvu vo vtedajších voľbách, takže už ju "živia" iba takí chumaji, čo zaspali dobu. ;-P
To o čom tu trepeš, jak skrachovaný vyvolávač na marietálskych púťach? Z tých SME-tiarskych bludov je dnes zjavné iba to, že nám rástli akurát tak dlhy a nie ekonomika! ...sa môžeš vrátiť k svojim goebelsovským učiteľom a pýtať si späť to školné, čo si za tie kurzy vymývania mozgov zaplatil. ;-7
Radšej popros mamku nech ti ju vymení a nie sa tu s jej obsahom chváliť. ;-P
To kde si vzal takú nehoráznu lož, že: "V prvej vláde socialisti rozkradli hodnoty vytvorené pravicou..."? Čo tá tvoja (údajná!) pravica, okrem armády nezamestnaných, mafiánskych "finančných" skupín a nebotyčných dlhov, vytvorila? Aj tú "plnú špajzu", čo vraj nechala Ficovi, tak aj tú naplnila na úver, ktorý potom musela splácať 1. "Ficova vláda"! Samozrejme že z našich daní!!! ;-7 Hovorí sa, že lož má krátke nohy a blbosť pekné krídla. Takže ty sa asi spoliehaš, že čím blbšiu lož napíšeš, tak tým ďalej doletí? Keďže už nie si sopľavý fagan, tak tie mečiarovsko-miklošovské klamárske maniere by si si už konečne mohol odpustiť! ;-(
Hm... A ktorý z ruských veteránov vojny v Afganistane dáva celému svetu lekcie o dodržiavaní ľudských práv alebo sa vyhráža predstaviteľom iných krajín dovozom demokracie prostredníctvom bombardérov, rakiet a tankov?
No hlavne, že ty si písal tie referáty na tešedíkovskej bilingválnej pomocnej a bakalárku, diplomovku aj dizertačku si si s pomocou asistenta "oddrel" na slovutnej Alma Mater v Diósszegku. ;-7
He, he... Ti k vám "stejně nejezdí", pretože sa k vám rovno nasťahovali. Napríklad keď si "za hubičku" kúpili celé tie vaše "svetoznáme" lázně. Že, ty nejchytřejší z kolotočárníků? :=DDD
No aby si sa ty, tamagoči, na šovinistickom tragači zadarmo nepovozil. ;-P
Odporúčame