Hm... 4x rovnodennosť? :=OOO No to si sa fakt opravila, "Gurunčanka"! :=DDD
Hm... 4x rovnodennosť? :=OOO No to si sa fakt opravila, "Gurunčanka"! :=DDD
Zatiaľ asi z budovy BSK - od Breša alebo od toho štiavnického Nácka. ;-)))
No šak polemizuj zos tym nad komunistami večne narikajucim Luteranom, tamagoči. Načo sa tu zaoberáš nejakým blbológom? ;-P
Ešte, že si toto nemal možnosť vidieť, keď si iniciatívne, aktívne a s kritickou náročnosťou robil propagandistu ženijnej roty v Seredi. Asi by si si od žiaľu (nad toľkým buržujským klamstvom) aj "mašľu" hodil. Či...?! ;-(
No a ty keď si tento blog, písal si mal koľko ‰, keď si doň toľko blbostí dokázal nakopiť? ;-7
Ty sa robíš hlúpym len tak - z pasie, alebo ťa za to niekto, nebodaj, aj platí za trúsenie týchto evidentných blbostí, čo tu neustále vypisuješ jak šaľeny? ;-( ...si spomeň, čo vaša hrbatá ikona vytresla na tlačovke, ako odpoveď novinárovi, že prečo dostala štátnu zákazku cyperská schránková firma. Alebo si spomeň, ty jelito oplašené, komu (akej londýnskej schránke) patrila značka tvojej bývalej partaje, ktorú tvoj rodák - podľa teba a tebe podobných "pravicovo (dez)orientovaných" oviec najlepší ekonóm vesmíru a priľahlých valalov, predal za judášsky groš a prísľub funkcie podpredsedu vlády SR pre ekonomiku? Kedy - za koho "vládnutia" získali majetky a moc (mafiánske) finančné skupiny? Koho - ktoré politické strany, zastupovali vo FNM SR osoby vymenované v spise Gorila. Kto upriamuje pozornosť chumajov tvojho typu na pitie Coca Coly a odvádza pozornosť od toho, že podniky sa prideľovali za provízie iba "prevereným" a najmä takým, ktorí vedeli "čo sa patrí"? ;-(
No najlepšie a najviac si si podiskutoval sám so sebou. :=DDD
Jano trepeš už ako mladý Jehovista! ;-P
Múdrosť vraj prichádza s vekom, ale blbosť je vrodená! Ako vidno aj na tvojom komente. ;-P
Zbabelec je síce odporná persóna ale niet nad odvážneho blbca. ;-P
Teraz neviem, či sa sťažuješ alebo chváliš. ;-P To kde sa dá získať až takáto imunita? :=DDD
Veru, veru... Taká "akupunktúra" by sa zišla našim "vyvoleným" aspoň raz za mesiac - 1. začať a 30./31. skončiť. A potom by sme si možno mohli s Lasicom a Satinským zaspievať:
...Tak sme mu na oplátku
pichli vidly do zadku.
Odvtedy je v našej obci
všetko v poriadku. :=DDD
...som toť nedávno tomu darebákovi Šebejovi k jeho nenávistnému slintu, čo uverejnil na tom novom portále odídencov zo SME, napísal v debate rovno, nech si radšej merkuje hrobové miesto, lebo z tej žlče, ktorou kypí ho už zakrátko naisto porazí.
No a jeden z nich - Galfón, sa na chvíľu stal aj ministrom obrany SR. ;-P
Vy dvaja ste nejaké Frešove služobné čivavy, že tu tak oduševnene brecháte na každého okoloidúceho? ;-P
O čo blbší, o to drzejší! Ako by ich jedna mater mala. ;-7
No skús s takými názormi za nimi zájsť, ty kompový trpák, a v tom lepšom prípade obídeš len ako ten Ljaško v parlamente. ;-(
Za posledných 9 mesiacov odišlo (muselo ujsť!) do Ruska cca 800 tisíc občanov Ukrajiny - obyvateľov východných oblastí, proti ktorým centrálna vláda použila nie len pravidelnú armádu ale i oddiely organizované, vyzbrojené a financované súkromnými osobami, t. j. organizované bandy nájomných vrahov. Takže o akom blahobyte tu táraš, odľud nepodarený? ;-(
Chceš povedať, že keď ťa napadne myšlienka, tak toto číslo voláš? ;-P
Čo je Janči, máš svetobôľ? Ťa nejaký konvertita z komunistu na biznismena, t.j. tvoj bývalý kolega z NF, ofajal, keď ti miesto satelitných lavórov len smaltované dodával? :=DDD
Odporúčame