Skús svoje otázky položiť pánu inžinierovi Jánovi Luteránovi, ktorý tu na svojom blogu toho "chudáka" starostu obhajoval, proti nejakým byrokratom z NKÚ SR, ktorí si dovolili tie jeho "lapajstvá", resp. ich hodnotu, aj porátať. ;-7
Skús svoje otázky položiť pánu inžinierovi Jánovi Luteránovi, ktorý tu na svojom blogu toho "chudáka" starostu obhajoval, proti nejakým byrokratom z NKÚ SR, ktorí si dovolili tie jeho "lapajstvá", resp. ich hodnotu, aj porátať. ;-7
Ani v blbnutí nedokážeš byť originálny! ;-7
No veď práve tím robila P. Procházková - dnešná redaktorka ČTK, celé roky iniciatívne, aktívne a s kritickou náročnosťou ochrankyne ľudských práv, "advokátku"! ;-(
A čo im je to platné? Majú ich tam už toľko rozlezených, že v niektorých častiach veľkých miest sa človek po anglicky už ani nedohovorí. ;-(
A v čom má to USA pravdu? Snáď v tom, že ich firmy veselo obchodujú s lacnou ropu od ISIL a tým "ovplyvňujú" ceny ropy na svetových burzách? ;-7
Čo je, tebe sa už konečne podarilo vyšpárať si spod rovnátiek všetky zvyšky kaplánovej "ochrany"? ;-7
No ako vidno z tvojho "komentu", tak ani tá 12-ročná "škótska" nie je nič, čo by podporovalo zdravý úsudok. ;-P
Len ty tu nikomu nenadávaj a choď si radšej doštudovať dejiny, ako, kedy, na čo a s podporou koho vzniklo hnutie Taliban. ;-7
...že v reštaurácii a ešte k tomu aj väčšej?! :=DDD Nežartuj Toni, šak šeci títo "poslední Mohykáni" od Modrej lagúny by mohli dostať agoráfóbiu aj zo snemovania v novinovom stánku. ;-P
Asi sa to tam, kvôli šetreniu papierom, nezmestilo. ;-)))
Asi ho už obťažuje toľko trúchliť. :=DDD
Zas potrebuješ vodiť za ruku? ;-7 To nevieš odtiahnuť sám - bez cudzej pomoci, tamagoči?! ;-(
Hm... Ak ti vyhovuje iná farba "bohorovných kádrov", tak proti gustu žiadny dišputát. ;-P
Nemohli stratiť niečo, čo výchovou nikdy nedostali! ;-P
Keby nebolo takýchto "chápajúcich" blbcov, tak my múdri sa zbláznime od nudy. :=DDD
To je ono...!!! ...a jak pravil "klasik": Lid to chtěl. :=DDD Tak čo tu ty, tamagoči, teraz aj s nejakým Luteránom nariekaš? ;-7
Ty a česť?! :=OOO Nedaj sa vysmiať! ;-(
Odporúčame