Trápna je reč hlupákova,
čo rozdáva rady.
Ako vášeň nešťastnice,
ktorá nemá vnady. ;-P
Trápna je reč hlupákova,
čo rozdáva rady.
Ako vášeň nešťastnice,
ktorá nemá vnady. ;-P
Pánbožko asi dobre vie prečo tebe syna nenadelil. ;-7
Hovorí sa, že blbci žijú veselšie, pretože, vraj, vždy majú viac dôvodov na smiech ako ľudia múdri a premýšľaví. :=DDD
No teraz sa chechtáš a najneskôr v polovici januára tu budeme od teba čítať usmoklený blog o mraze prichádzajúcom z toho prekliateho komunistického Kremľa. ;-7
Človeče, ty sa tu tak vážne tváriš, že začínam pomaly uvažovať, či si bol počatý alebo vymodlený. ;-7
A tebe kto bráni, aby si sa cítil ako majster sveta, keď už aj hotentótčinu ovládaš? ;-P A len tak pre tvoju informáciu, mne, na rozdiel od teba, myšlienky nenapadajú ale "len" prichádzajú na um, ty datív ústretovo namosúrený. :-DDD
Vtedy boli ešte Cyprus i Veľká Británia riadnymi členskými štátmi EÚ. :=DDD
Máš pravdu, pre toho kto sa cíti byť ko...om furt, to môže byť veľmi frustrujúce. ;-7
Hm... No a prezraď nám, ty veštec, kde budú registrovaní tento krát. ;-7
Palino a teba odkedy vypláca Poliačik? A ešte k tomu v naturáliách?! :=DDD
A ako má tento chudáčisko modrý Pavka Korčagin-Marietálský oslovovať svojich bývalých súdruhov, ktorí mu po odštartovaní "demokracie" ukázali chrbát? :=DDD
Kurňa, ty, okrem hutníka, učiteľa, novinára a politológa vieš simulovať už aj "medzinárodného" právnika? :=OOO
No napíš čo vám (a najmä komu!) to odkazuje prezident Putin. ;-7
Máš nejaký blbý Google translator zo "slovenštiny" do češtiny, Ko(loto)čáníku, takže sa radšej vyjadruj k niečomu, čo sa týka obsahu konečníka Šláfenberka a nelez do zahraničných debát! ;-P
Ešte šťastie, že nie všetci naši predkovia boli tak hlúpo namyslení, ako ty! ;-7
Hm... A teraz nám ešte prezraď, že čo by mali 24.12. oslavovať ľudia žijúci na južnej pologuli, kde sa dni začínajú skracovať? ;-P Alebo tvojou "alternatívou" je príroda ako plochá doska? :=OOO
Kristepane, ty si nejaký učeň tých profesionálnych Slovákov (=starých Slopákov), keď tu tie bludy o Cyrilovi a Metodovi, ako nositeľoch kresťanstva na toto územie, opakuješ? :=OOO Keby si dával lepší pozor na dejepise, tak by si vedel, že kresťanstvo na toto územie dovliekli Frankovia (ohňom a mečom!) dávno pred tým, ako tu niekto o nejakom Konštantínovi, Metodovi alebo Cyrilovi vôbec chyroval! ;-7 A to ti píše človek, ktorého "korene" údajne siahajú až k jednému z ich učeníkov! ;-P
Odporúčame