Ak si si nevšimol, tak už ani to nie, lebo kým by sa medzi sebou dohodli tak by po tme pokapali od zimy. ;-P
Ak si si nevšimol, tak už ani to nie, lebo kým by sa medzi sebou dohodli tak by po tme pokapali od zimy. ;-P
"Múdre filozofovanie" o blbostiach je dnes najviac cenené. Chytráci mu tlieskajú so škodoradosťou a blbci s vďakou! ;-7
...sa ti zase snívalo o modrom PŠM, ty padne do vody. ;-(
Môžeš, ale len tak ako záhorácky červený tragač - "po haluzi"! ;-)))
Ako vidím tak zápal kovaného propagandistu v tebe ešte nevyhasol. Akurát si zabudol, že v dôsledku činnosti "našich" ekonomických géniov, výsledkom ktorej bola totálna likvidácia slovenského priemyslu, nebolo potrebné nejaké ministerstvo priemyslu SR zriaďovať. Dúfam, že nabudúce sa tu dočítame z tvojho investigatívne nekompromisného "pera", napríklad o nevídanej lajdáckosti PVO pod velením Glváča, ktorá nedokázala zabrániť ani len tomu Tunguzskému meteoritu, aby sa pred svojím dopadom, nebezpečne priblížil k vzdušnému priestoru "spojencov", alebo aj o nedvižnosti "jachtára", ktorý najprv trestuhodne zanedbal povinnosti stavebného dohľadu pri nepovolenej výstavbe Noemovho hausbótu a potom, zrejme za mastný úplatok z nejakej londýnskej "schránky", umožnil mafiánskemu oligarchovi (veď kto iný si môže dovoliť postaviť hausbót?) Noemu v tom vozidle bez platnej STK i EK ešte aj prepravu živých zvierat! ;-P
Hm... A ty si už niekedy videl vyliečeného blázna?! Alebo si aspoň počul o takom prípade? :=OOO
Prečo by sa mali kresťania vyjadrovať k nejakých (pohanským) veštbám? ;-7
Tragač, načo sa púšťaš do debaty o veciach, o ktorých nemáš ani potuchy? ;-( Žiadny bolševik 2 - 3-izbové byty za 10 000 - 20 000 nerozdával. Byty prideľovali vlastníci bytov - bytové družstvá, kde členovia družstva museli najprv zaplatiť členské (cca 3 tis. Kčs), podľa poradovníkov, po pridelení bytu musel člen zaplatiť splátku podľa ceny bytu - od 10 do 25 tisíc Kčs a potom splácal družstvu (40-ročný) úver s úrokom 1 % p.a. "Miklošovcami" sprivatizovaná IRB, ktorú predali neznámej maďarskej "ľudovej" sporiteľni!, v ktorej boli sústredené úvery všetkých BD na Slovensku, do dnešného dňa žije z toho, že jej štát dopláca rozdiel medzi komerčnými a "mäkkými" úrokmi! V čase "privatizácie" to bolo nie menej ako 500 mil. Sk ročne! Tie ceny bytov si skoro trafil ale dnes za tú cenu - 300 tis. Kčs, kúpiš akurát tak garážové státie (=15 cm betónová doska+2 biele čiary) v suteréne obytného domu. ;-7
Len ty nikoho zo Slovenska nikam neposielaj, hlupák, keďže zásluhou takých ako ty, je jeho majiteľom niekto iný, ako jeho občania! ;-7
Ako vidíš, modrí "štamgasti" sa pobudili vysmädnutí a... Čičolína s pivom nikde! :=DDD
Bobi a ty už aj na "vlastných" brešeš? ;-7
...si sa nejako zasekol... jak Frešo v predsedníckom kresle. :=DDD
Paľo, tebe sa s tým Ficom a Dzurindom aj sníva? Lebo tí furt prorokovali a prorokujú nejaké raz 2-násobné, potom zas 2-ciferné znižovania, zlepšovania a čo ja viem čo ešte. ;-P Popros chlapov v krčme, nech ti niektorý z nich požičia Playboy-a a možno si prídeš na "krajšie" sny. :=DDD
He, he... Vizuálny smog pod vlastným blogom?! :=OOO Ten Frešo vás, naskutku, dorichtoval jak prasa bránu, keď si už aj takto musíte privyrábať! :=DDD
Ty budeš asi dáky salašnícky Bobik, keďže aj "cudzie" reči ovládaš. :=DDD
Bobíku, si žiarivým príkladom toho, že blbcom vadia hlavne iní blbci. Len to nie, že sami sú blbí! ;-7
Na Záhorí sa takým ríka Marietálský žebrák. ;-)))
Ej ty beťárisko jeden! A tých zvyšných 500, čo ti mamka dali, aby si pánu kaplánovi dal do zvončeka celú 1 000-ku, si si zasa ulial na jointy? ;-7
To vieš, obyčajný hlupák, to sa ešte ako-tak dá zniesť, ale kvalifikovaný! ;-)))
Odporúčame