Janči, ja som kdesi čítal, že v lete sa nejaký zatúlaný makak na bicykli Made in Hongkong potuloval po Marchfelde a maďarčinou so šarišským akcentom sa vypytoval miestnych gastarbeiterov na cestu do Tiergarten pri Schlosshoffe. Chcel sa vraj nechať ubytovať v tamojšej komfortnej klietke, lebo v domácej ho gorily vraj pustia k hrantu až potom, čo sa nažerú oni. Čo vieš o tom, fiam? ;-P

