Lépe když nám mudrc spílá,
než od blbce slůvka roztomilá! ;-P
Lépe když nám mudrc spílá,
než od blbce slůvka roztomilá! ;-P
Vieš čo, Luteránko, keď ešte vládzeš, tak si radšej merkuj hrobové miesto a po večeroch si trénuj čo najpohodlnejší ľah do truhly. A to snaženie o očistu spoločnosti už radšej prenechaj láskavo mladým a najmä čistým ľuďom! Lebo ty a tebe podobní iniciatívni blbci ste toho už toľko "nabudovail", že tí mladí sa ešte poriadne spotia, kým to všetko dajú do poriadku!!! ;-7
Hm, hm... citujem: "Zničené 7.12.89", koniec citátu. To je veľmo zaujímavé. Nevydal náhodou tesne pred tým nejaký "gorilí" generál rozkaz na (okamžitú a hromadnú) skartáciu nejakých "citlivých" dokumentov? ;-7
Táto správa nie je úplná, lebo iné médiá k tomu uverejnili ešte aj vyhlásenie príslušného výboru US Departmentu, že ide o osoby, ktoré vraj nepredstavujú bezpečnostné riziko! ;-P Takže doteraz boli na tom Guantáname asi len v karanténe - na pozorovaní, či nemajú nejakú nákazlivú nemoc. :=DDD
Alebo radšej ich reverzom poslať na "spriatelenú" Ukrajinu. ;-)))
Ak máš niečo proti džugiho správaniu tak si to vybavte doma v košiari a nie tu, na verejnosti! ;-P
Vidno, že u teba dosiahol. Nebodaj až k bodu G na otlaku?! ;-P
Čo je, po odchode Zvončekovej si až teraz zacítila príležitosť? ;-)
...som ti niektorého z vysnených kunčaftov urazil, že tu tak vyvádzaš? ;-(
Tak pozdrav pána primára a povedz mu, že tie lieky, čo ti naposledy naordinoval konečne zabrali. ;-P
To mi nevadí, hlavne, že už je s opaterou konečne spokojný! :=DDD
No práve v dôsledku hustej existencie takých "nadšených" debokratov ako ty, sa vyskytuje (nie len) na Slovensku jeden veľký paradox a to, že ani 100-krát opakovaná pravda sa za pravdu nepovažuje! ;-(
Táto sebavedomá vysokoškolsky vzdelaná osôbka istotne v druhom odseku citovala svoju odpoveď na záverečnej štátnej skúške z M-L. :-DDD Takéto "komenty" tunajších prekabátených debokratov sú názornou ukážkou toho, že obyčajný blbec je znesiteľnejší a menej nebezpečný pre spoločnosť ako títo kvalifikovaní! ;-7
No a ty nám vysvetli, ako to vtedy bolo - prečo si "komunista" na tie platy učiteľov a lekárov ani na údržbu škôl a nemocníc nemusel požičiavať! ;-P
Takúto dojemnú a srdcervúcu story o odsune Nemcov zo Slovenska po ´45. a o pomeroch v lágri v Petržalke mi po zamotanej revolúcii rozprávala aj jedna Nemka z Hornej Nitry. Keď som sa jej spýtal, ako je možné, že ju nakoniec do toho Nemecka neodsunuli, tak si už nič viac nepamätala, Keďže som to chcel publikovať, tak som začal pátrať a zistil som, že táto "obeť perzekúcie" v tom transporte i lágri skutočne bola. Dozorkyňou! ;-(
Ako vidno, tak ju už použili a dokonca viacerí... A tak že už preteká! ;-7
No až toľkú sebakritiku som od teba, Janči, neočakával! ;-P
Odporúčame