Vlastný názor si mohol mať, len si ho nesmel povedať pred takýmito "bdelými strážcami" spoločenskej morálky". A ak si sa takej úprimnosti v prítomnosti dobrých priateľov nevdojak dopustil, tak sa stalo to isté, čo v tomto prípade - niektorý z "priateľov" nezabudol o tvojom názore neodkladne informovať "príslušný orgán"! ;-7


