No ako irónia je to dobrý "nápad", ale vieš si predstaviť účinky takéhoto humusáckeho porna na kultúrny rozvoj spoločnosti? ;-7
No ako irónia je to dobrý "nápad", ale vieš si predstaviť účinky takéhoto humusáckeho porna na kultúrny rozvoj spoločnosti? ;-7
Jój... Na poradcov sme jednou z najúrodnejších krajín(iek). ;-7
Á kaplán Varga po výdatnom obede sníva o tom ako si podmaní Európu. ;-7
Tragač, ty sa radšej staraj o to kto bude mešťanostom Malaciek. ;-P
No asi má viac rozumu ako ten vydrapený "nezávislý" fiškáľ. ;-)))
Z "transparentného účtu" na podporu demokracie. :=DDD
Klbása, choď sa sťažovať do PENTY, že nemôžeš na SME-tisku k takýmto "vážnym faktom" diskutovať. ;-P
Skús napísať do Forbes-u reklamáciu, kde zapotrošili tie hlasy vašej rodiny pre Galka. ;-P
Pozri tu nižšie na tragača - ten si poradí s takým "komplikovaným" textom aj bez korby. :=DDD
Čo je kolotočárníku, mizerná daždivá sezóna a nemáš sa ako, resp. za čo dostať domov na zimovisko, tak si skúšaš aspoň tragač "za hubičku" najať? ;-7
A v nových sú najagilnejšími "lídrami" potomkovia jej bývalých členov. :=DDD
Náš "hrdina" - antikomanc, ich hnal ako husi. Až hen do Kyjeva! :=DDD
Takému niečomu sa medzi slušnými ľuďmi hovorí ZRADA. ;-P
Jano, prestaň konečne slopať a nemusíš zatvárať žiadnu opicu! ;-P
Palo, teraz neviem, či sa snažíš dosiahnuť úroveň "vesnické drbny" alebo ti stačí úroveň "vesnického blbce Pepka". ;-7
Ako vidím, tak sa už ani v tej vlastnej žumpe nevyznáš, keď tu lepíš príspevky krížom-krážom. ;-P Skús sa s tou svojou "ficofóbiou" konečne obrátiť na skutočných odborníkov, keď ti ani tie púte k "vašej sedembolestnej" nepomáhajú. :=DDD
Odporúčame