A na najnovšiu "zábavku" tzv. demokratov - "zmrazovanie" bankových účtov "nepriateľským" osobám alebo firmám! ;-7
A na najnovšiu "zábavku" tzv. demokratov - "zmrazovanie" bankových účtov "nepriateľským" osobám alebo firmám! ;-7
Neblbni matstat3. To, čo sa v 1970. roku odovzdávalo ako 2-garsónka, tzn. prechodné bývanie pre slobodných alebo osamele žijúcich, to dnes kadejaká "realitka" ponúka (a najmä "oceňuje"!) ako 2-izbový byt. A čo sa týka cien, tak to, za čo sa v 1970. roku postavil 3-izbový byt, tak to "developéri" pýtajú dnes za garážové stojisko (15 cm betónovej dosky 6,0x1,5 m + 2 biele čiary!), ty bytový štandard!
Skús dnes zohnať nový byt za necelé 3 (slovom: tri) tisícky euro, z toho polovicu na 40-ročné splátky s úrokom 1,0 % p. a.. Stačí ak bude aj len 1-izbový, tak ti zaň dám "z fleku" 6 tisíc! ;-7
Choď sa radšej spýtať starej mamy a starého ocka, ako a proti komu chodili skandovať "Ruky preč od Kuby", aby si tu nebol za hlupáka! ;-7
Ak je boj proti TBC budovaním demokracie, tak potom musela byť ČSR koncom 50. a začiatkom 60. rokov minulého storočia v tom budovaní prinajmenšom európskym lídrom. Ak nie priam svetovým, kolotočárníku! ;-P
Práve naopak - mali by sme ním radostne vrtieť pred každým "amíkom". ;-7
Ty budeš buď profesionálny vojak, dodávateľ OS SR alebo "bezpečnostný analytik". Iní obyvatelia "tejto krajinky" z toho žiadny úžitok nemajú. A nejaké šťastie už tobôž nie! ;-P
Máš pravdu v tom, že fiškáľ to má už dávno v hlave "srovnané", či už ako poslanec MZ alebo dokonca ako vicežupan. Po včerajšej debate 3 kandidátov sa mi nástojčivo pripomína "múdrosť" našich "dedov": Pozor na mladé vši, sú ešte hladné a preto štípu/cicajú viac ako tie staré, ktoré sú už napité! ;-7
Čo máš proti jeho umeniu? ;-) Revolucionára zahral tak bravúrne, že výsledky jeho umenia si "užívame" dodnes! Ministra zahraničia hral tak dobre, že sa ho ostatní "spoluherci" zľakli a nechali ho radšej kovaným "demokratom" Mišom stiahnuť zo scény, aby ich nezatieňoval. Poslanca zapáleného pre demokraciu zahral tak dobre, že predseda jeho strany sa stal dokonca premiérom. No a keď s bravúrou zvládol aj rolu ministra kultúry, tak sa ho aj "slovenskí demokratickí kresťania" tak zľakli, že ho už ani na kandidátke nechceli, lebo sa báli, že by mohol byť on nakoniec premiérom. Či...?! ;-P
No asi si toho už veľa nepamätáš, "deduško", lebo inak by si musel napísať pravdu, t.j. že Kňažko vrátil titul "Národný umelec" ešte pred tým, ako tu niekto (ako napríklad aj ty) o nejakej "revolúcii" vôbec chyroval! ;-P
To myslíš, že sa už nenaučí kradnúť, tak ako tí čo tu "bačovali" pred Ftáčnikom? ;-7
No vy tam v Malackách to mosíte vjedzet asi lepší jak tí braťislavkí paštekári, co tady bývajú. ;-7 Lebo šak keby nebyuo Záhorákú, tak v téj Braťislavje neňi aňi inteligencije! :=DDD
Kaplan/Varga, prestaň snívať a fantazírovať. Každý normálny človek v tejto "krajinke" vie, že s komunistami sa veľmi rýchlo (a najmä "efektívne"!) vysporiadali ich bývalí (a najmä "šikovnejší") spolustraníci. Takže p. Budaj i ty a vám podobní si tie lumpenproletárske náreky a výhovorky môžete nechať k ďalšej socialistickej revolúcii. ;-7
Čo iné sa od vola dá čakať? ;-)))
Neboj, za návštevu lekára alebo nemocnice potom zaplatíš už iba raz. V cenníku zdravotníckych výkonov to bude pod položkou "Asistovaná samovražda", ľudovo nazývané eutanázia! ;-7
Odporúčame