Nemôže, lebo doma - v Marietáli, by mu hubu rozbili, tak vybľakuje po okolitých "dzedzinách"! :=DDD
Nemôže, lebo doma - v Marietáli, by mu hubu rozbili, tak vybľakuje po okolitých "dzedzinách"! :=DDD
Ty to po sebe nečítaš? Alebo sem iba poslušne pastuješ, čo ti na spustnutej vrátnici Modrej lagúny pridelia? ;-P
Kaplan/Varga/Papulista, o Paškovi si žiadne ilúzie nerobím, ale ak má takých zdatných "súperov" ako ty a tvoji idoly, tak na jeho mieste sa vykašlem na "zdravie ľudu", najmem si Harabína a sediac pohodlne pri dobrom trúnku vás všetkých "posťahujem z kože" ako králiky! ;-P
Tie žiarlivé bludy by si si mal dať liečiť, tragač. ;-P
Prestaviť si sa už predstavil, teraz by si mohol niečo aj k obsahu blogu napísať. ;-P
Asi v tom to bude, že pred ´89. bolo toho (voľného) času dosť. Aj na vyplakávanie! ;-7
Jasné, čo to bol za život, keď ti nikde do 10. nenaliali, ani v obchodoch nepredali. No a ešte aj tú pijatiku len v zálohovaných fľaškách predávali! ;-P
Štófi, skús si preveriť zdravie toho tvojho "zdroja", lebo iní "zdrojI" hlásili, že Zmajkovičová bola predsedníčkou dozornej a nie správnej rady. ;-P
He, he... Biluško, takže tie fámy o predaji SME-tiska a preferencie SDKÚ vo výške štatistickej chyby sú, podľa teba, iba také SMER-ácke mediálne kačice? :=OOO Tak to mi, fakt, odľahlo. Povedz ošetrovateľovi, že tie hašišové granule, čo ti teraz konečne "nasadili" nech už nemenia. Zaberajú ti priam ukážkovo! :=DDD
Obyčajný hlupák, to by sa ešte dalo ako-tak zniesť. Horší sú ale takíto - kvalifikovaní! ;-7
A aby bol originálne "proslovenský" tak mu Bútora najíma miesto zajačikov takéto írečito (akože) "vychodňarske" ovce. :=DDD
Hm... A to ste potrebovali až 4 dni, aby ste ten jeho "sľub" našli? ...vyzerá, že ste z tej "kancelárne" spravili poriadnu stajňu! ;-7
Daj pozor, aby ťa nenapadla nejaká myšlienka alebo aby si tu nenachytal zdravý rozum! ;-7 Mal by si sa radšej, čo najrýchlejšie vrátiť na rodné SME-tisko - tam ti také nič nehrozí. ;-P
Odporúčame