To sú len také humorno-politické prekáračky pre "chudobu"! ;-(
1. MK SR musí (alebo aspoň by malo!) mať prehľad minimálne o tom, koľko zaplatilo za geodetické zameranie majetkov (a ktorých) vydávaných cirkvám v rámci reštitučných konaní.
2. Keďže kataster funguje, tak nie je (alebo by nemal byť!) problém "vylustrovať" nehnuteľnosti patriace RKC, biskupstvám, farským úradom a pod.
3. Ak niekto so mnou nespolupracuje, t.j. nedokáže mi pomôcť so súpisom majetku, ktorý som mu už vrátil, tak mu jednoducho na túto činnosť "stopnem" dotácie až dovtedy, kým "nedostane rozum"!
No ale, ak by všetko "fungovalo" tak ako má, tak čo by potom naši "politici" vlastne robili? ;-7

