Vyčíta vrabec sove, že má veľkú hlavu. :=DDD
Vyčíta vrabec sove, že má veľkú hlavu. :=DDD
Hm... Kto vie, čo si tak o tejto "morálnej tvári politiky" mysleli napríklad kňazi, ktorých nechal Šani, keď bol vedúcim tajomníkom OV KSS v Trenčíne, pozatvárať. ;-7
Istota, K+++ za obidva tieto príspevky. Konečne niečo z vlastnej hlavy a nie len z manuálu! ;-)))
Omyl, tento úkaz nie je obeť ale spolupáchateľ! ;-7
Ty vieš simulovať už aj odborníka na cudzokrajné kuchyne? Slováci si jedlo zo zapečených zemiakov prekladaných údeninou preto pomenovali Francúzskymi zemiakmi, lebo sa im nechcelo komoliť írečité francúzske regionálne názvy tohto jedla. No a o Frankfurtských alebo Viedenských párkoch s tebou, tragač, škoda reč tratiť, lebo v tomto prípade len táraš od veci, ktorou si tento svoj trolling vlastne začal. ;-P
No predsa na to, aby sa im tam nedostala, prepytujem, demokracia. :=DDD
Toto si musel nacvičovať ale je to jednoducho len talent od Boha? :=OOO
Mohol by si tu prestať predvádzať tú dávno splesnetú gardistickú propagandu? ;-(
Turbo čičolína, to je nejaká nová praktika? :=OOO
Výborne, v jednote je sila a preto: BLBCI VŠETKÝCH KRAJÍN SPOJTE SA! ;-P
Ty ak si obeťou, tak iba vlastnej blbosti. ;-P
Nestačí sa chytať za hlavu, ak chceš zobrať rozum do hrsti. ;-P
Očúvaj ty koňarsko-vraňarsky veštec vyučený v tej hnusnej Blave, na filatelistov niečo nemáš? ;-7
No predsa II. a III. pilier - "švajčiarske" dôchodky! :=DDD
Asi už zabudol ako sa onehdá (napríklad aj na tomto fóre) pasoval do role televízneho ombudsmana. :=DDD
Presne - každý starý blbec bol najprv mladým. ;-)))
Hm... A po tomto komente nech niekto niečo rozpráva o agresivite fajčiarov. ;-7
Odporúčame