Asi od Luterána, ten je vraj odborník na predaj večných kariet na príjem satelitného signálu a iných úžasne prepotrebných šuntov. ;-)))
Asi od Luterána, ten je vraj odborník na predaj večných kariet na príjem satelitného signálu a iných úžasne prepotrebných šuntov. ;-)))
Čo ty vieš o nás "čiernych barónoch", ty čudo tínedžerské? ;-7
Hm... Kto vie, či si to isté, čo ty, myslia o Nemecku aj naši "spojenci", keď tam majú ešte furt 60-tisícovú okupačnú armádu? ;-7
Kameň mudrcov sme síce nevynašli, ale hlupákmi je svet doslova vydláždený. ;-))) Ako vidíš Luteránko, našu blbosť nezastavia ani brány pekelné! :=DDD
Luterán, z tohto tvojho blogu je hodnotná iba ak tá fotka. Svedčí o tom, že vidláka búdy môžeš presťahovať trebárs aj do paláca, aj tak zostane len vidlákom! :=DDD
No tí účastníci včerajšej "spomienky" sú už všetci slobodní a oslobodení. Hlavne od zdravého rozumu ale najmä od ľudskosti, slušnosti a pravdovravnosti! ;-7
Nikto iný by sa tam na ten chodník popri stavenisku už nezmestil. ;-) Vybrali si to tam zámerne, aby to v telke vyzeralo, že ako to tam bolo prehustené angažovanými účastníkmi. :=DDD Nabudúce sa môžu takto protestne mačkať v prístrešku na zastávke električky alebo v telefónnej búdke. ;-7
No to si tu pekne zaťal, tragač! :=DDD Veď ty si priam ukážkovým príkladom toho, že: Vzdelanie je dnes veľmi cenené, ale blbosť sa viac vypláca. ;-7 Ty, (údajne) vysokoškolsky vzdelaný odborník s vedeckou praxou aj v zahraničí, dnes "podnikáš" ako živnostník, t. j. si v tej istej kategórii ako živnostník s výučným listom, alebo dokonca aj bez výučného listu! ;-P
Kto je to tí, čo "mu budeme večne pripomínať", súdruh antikomanč? Snáď nemáš na mysli tých "šikovnejších" konvertitov z budovateľov socializmu na demokratov z Ružinovskej alebo zo Žabotovej, čo sa predvádzali na tom stavenisku pred UK? Alebo nebodaj myslíš ich milujúcich a oddaných potomkov z Priemyselnej? ;-7
Teraz neviem, čo si týmto svojim zúfalým komentom chcel vyjadriť. Že Fico si kúpil už aj opozíciu a tá ide v jednom šíku v súlade so "stranou a vládou"? :=DDD
No my postarší si pamätáme aj to, ako otcovia a matere týchto "demokratov" v ´68. nadšene krákali na podnikových aktívoch o obrodnom procese a po "vstupe spojeneckých vojsk" ako členovia "previerkových komisií" (znovu nadšene!) iniciatívne, aktívne a s kritickou súdružskou náročnosťou "testovali" svojich bývalých poslucháčov z "lásky a oddanosti k socializmu"! ;-7
Zatiaľ, čo ten tvoj vítal tých osloboditeľov socializmu chlebom a soľou. ;-7
S vytancovaným diplomom zo socialistickej ekonómie. ;-7
Šašo, tie čísla máš od vyžratého principála toho vášho pokazeného cirkusu pri vyschnutej modrej lagúne? ;-7
Rady (a tobôž nie dobré!) sa neoplatí rozdávať, lebo múdri ich nepotrebujú, hlupáci im nerozumejú a blbcov (ako vidno) iritujú. ;-P
Hento nedokážu žiadne "podporné" prostriedky, to je vrodené! ;-7
Obyčajný blbec, to by sa ešte dalo ako-tak zniesť. ;-) Ale takýto kvalifikovaný ako ty?! :=DDD
Odporúčame