Neprisvojuj si cudzie blbosti, Milanko, lebo užitočné sú iba blbosti vlastné, zatiaľ čo tie cudzie sú na úžitok ba tých druhých! ;-P
Neprisvojuj si cudzie blbosti, Milanko, lebo užitočné sú iba blbosti vlastné, zatiaľ čo tie cudzie sú na úžitok ba tých druhých! ;-P
Záleží len na "uhle pohľadu" - či to robí na mojom baráku alebo na susedovom. ;-7
Podľa čoho autori tohto oslavného slintu usúdili, že ide o rebelov alebo odvážnych aktivistov, keď sa k tej svojej "aktivite" nechcú ani priznať? ;-7 Asi aj v tomto prípade platí: Nie každý blbec je konformista, alebo naopak recesista, či dokonca zakuklený odbojár. Mnohí blbci sú vskutku len blbí! :=DDD
Čo... aj v Moskve strieľajú policajti mladých chudobných Afrorusov? :=OOO
Ak je pravdou, že Boh stvoril človeka na svoj obraz, tak po prečítaní tohto komentu sa neviem rozhodnúť, či bol tvoj Stvoriteľ len obyčajný babrák alebo perfídny darebák. ;-7
Nenič ho chudáka. Na Záhorí práškovali a pozri čo z toho parádneho červeného fúrika zostalo. Iba obruč z kolesa. :=DDD
Asi sa aj v TA3 riadia heslom našich zahypotékovaných presstitútok: Osloboďme sa od zdravého rozumu a budeme šťastní! ;-7
Dokončí, lebo druhého takého blba asi ťažko tak skoro vychovajú. ;-7
Čo je tragač, veda nevynáša, tak si sa dal na trolling? ;-7
Veď to je krédo takýchto "kaplanovských" úkazov, čo celý svoj ničomný život narábajú len s klebetami: ...keď nespáli aspoň zašpiní! ;-(((
V ktorej si ale takí bezzásadoví poskoci "dôležitých", ako ty, lebedili ako ryba vo vode! ;-(((
No ty, Varga/Kaplan/Papulista, musíš mať doma priam Kráľovstvo krivých zrkadiel. ;-7
Iba ty "len" vlastnú súčasnosť! ;-P
Zajtrajšiu "fajku" ti odpustí. ;-P
Kaplan táraš! ;-( Skús si to po sebe prečítať a dáš mi za pravdu. ;-P
On nesmie, lebo sa bojí, že by potom aj pravdu popísal. ;-)))
Mal si to nechať, lebo, keďže sme ich nepovešali, tak ako by si to zaslúžili, tak sme nežní! :-)))
Odporúčame