Je taká jedna "moderná" piesenka, ktorá na tento úkaz - trolla z modrej lagúny, sedí ako uliata: Možno si práve doma nebol, keď Pán Boh rozum rozdával...:=DDD
Je taká jedna "moderná" piesenka, ktorá na tento úkaz - trolla z modrej lagúny, sedí ako uliata: Možno si práve doma nebol, keď Pán Boh rozum rozdával...:=DDD
Varga/Kplan/Papulista, ty žobrák ducha a kšeftár s klebetami, ako sa ti tak dlho mohlo dariť na funkcii osvetľovača a podržtašku (alebo niečoho iného?) "súdruhov" v SRo? ;-P Pri čítaní tvojich žlčovito uvzlykaných blogov, mi vždy zíde na um parafráza na názov "známeho" diela Antonína Zápotockého, Vstanú noví kádrovčíci. ;-7
Chudobným duchom (ako ty), žiadna almužna nepomôže. Svedomie na lízing a rozum na outsourcing! ;-P
Keď chceš mať pokoj na debate, obráť sa s dôverou na SME! :=DDD
Toho neznáša najviac, lebo nič nearizoval a on teraz nemá čo reštituovať, tak sa musí živiť ako troll-nádenník! ;-7
Toho budeš zbytočne vyzývať k umiernenosti alebo nebodaj k triezvosti. To je profesionálny troll! ;-7
Očuj "chalan" prestaň tu kálať tie svoje trápne adolescentné plky, hybaj si radšej s kamošmi zakopať alebo zaplávať a večer si miesto vysedávania na FB radšej zopakuj geografiu. A na mapu sa pri tom pozeraj pozornejšie, aby si si nabudúce nemýlil ostrovy s poloostrovmi.
Čečenská "poľná" nevesta. ;-(
Ďalšia klebeta - ak nespáli aspoň zašpiní! ;-7
No nie je to také jednoduché! Takto jednoducho by to mohlo fungovať iba ak v Británii. ;-7 Treba prijať aj "kultúru" etnika, ku ktorému sa prihlási, lebo inak dopadne ako neprispôsobivý Cigán, ktorý sa vyhlasuje za Slováka - nikto (ani vlastní!) mu neverí. ;-)))
Tie nie, ale zbabelci vo verejných funkciách áno! ;-(
Na propagandistických nádenníkov sa ten kódex nevzťahuje. Ten je iba pre novinárov! ;-)))
Odporúčame