Paľo? :=OOO Ten má dnes iné starosti. ;-P
Si názorným príkladom toho, že blbci žijú veselšie. Majú totiž vždy viac dôvodov na smiech, ako ľudia múdri a premýšľaví! ;-( V tieni veľkých myšlienok sa blbcom odpočíva najsladšie. ;-7
Áno tak by si tomu mal rozumieť. Na rozdiel od Ficišpána, ktorí to dodnes nepochopil, že Krymská causa bola zavŕšená v súlade s Chartou OSN, zatiaľ čo Kosovská nie a aj napriek tomu ich dáva na jednu úroveň. ;-P A aby si mal v hlave ešte lepší guláš, tak ti prezradím, že aj pred rokom 1994 boli podpísané medzinárodné dohody, ktoré aj keď nikto do dnešného dňa nezrušil, sa niektorým "demokratom" ťaží ctiť a najmä dodržiavať. ;-7
Ubezpečujem ťa, že za tých 21 rokov okupácie bolo podstatne menej ľudí, ktorí opustili Slovensko, ako za ostatných 25 rokov tejto drbokracie! ;-P
A čo máš ty z toho, že si vtedy žil, keď si z toho, čo sa vtedy dialo a stalo, do dnešného dňa nič nepochopil? ;-P
Neblázni, milostivej by mohol pri tom pohľade zvlhnúť nie len pohľad ale aj podvozok! ;-)))
Človeče ty kecáš jak podľa partitúry! :=OOO
Čo sa tu navážaš do dôchodcu? Ten si už svoje odpracoval. Keď sa ti mália platy vo verejnej sfére, tak choď makať do "výroby", aby sa mohli zvýšiť platy nie len učiteľkám v škôlkach ale všetkým učiteľkám/učiteľom, zdrav. sestrám, lekárkam/lekárom, farárom/farárkam, policajtkám/policajtom, vojačkám/vojakom,... skrátka všetkým, ktorí sú platení z daní! ;-P
U niektorých jedincov je múdrosť často iba schopnosť nedávať najavo svoju blbosť. Ale niekedy (ako napríklad aj v tomto prípade) sa im to, skrátka, nepodarí. Lebo a ako vidíš, tak rozum - podobne ako favorit v I. lige, často sklame očakávania! :=DDD
Poľudštenie človeka začína uznaním a pochopením vlastnej blbosti. To ale tebe v najbližšej dobe evidentne nehrozí. ;-P
Neraď iným, keď si sám nič pre víťazstvo "demokracie" na Ukrajine a porážku "teroristov" neurobil! ;-P
Blbnúť je najľahšia vec na svete. Blbcovi (ako napríklad Dzurinda) stačí aby zostal sám sebou a chytrák to dokáže hravo napodobniť! ;-P
Človeče, ty keď si nedáš tie lieky vymeniť a vydržíš ich užívať ešte aj ďalej, tak ťa možno Bútora vezme aj do tímu poradcov! :=DDD
Aj na tvojich komentoch vidno, že hlavičkovanie zanecháva stopy na mentálnej výkonnosti. ;-P
Odporúčame