Mám dojem, že takým ako ty, zníženie tlaku plynu, len prospeje. ;-P
Mám dojem, že takým ako ty, zníženie tlaku plynu, len prospeje. ;-P
Štýr, si názorným príkladom toho, keď blbcom vadia hlavne iní blbci. Len to nie, že sami sú blbí! ;-P
Šak preto sme v ´89. urobili ten zamotaný prevrat - aby sme sa dostali do tretej kategórie a 25 rokov makáme o dušu, aby sme sa konečne prepracovali do štvrtej kategórie. :=DDD
No myslia, si, že keď "znárodnia" majetok vládou "vybraných" nepriateľov, tak sú "za vodou". ;-7
Ako sa dá socializmus vylepšiť demontážou všetkých sociálnych výdobytkov? Celý ten huriavk bol dielom hlúpych pokrytcov, pod nevysloveným heslom: Socialisticky pracovať, kapitalisticky žiť!, vedených mazanými podliakmi, ktorí veľmi dobre vedeli, čo z toho bude. ;-7
Za určitých situácií sa pravda môže javiť ako blbosť, to ale neznamená, že každá víťazná blbosť je pravdou! ;-P
No zrejme to, že nejakí kočovníci sa usadili na dedových roliach, kde majú dodnes osadu a on - reštituent, ich odtiaľ nevie dostať, aby "dedovizeň" mohol konečne speňažiť. ;-7
Ty a Tebe podobní ste tým ziskom už ale načisto posadnutí. Vôbec si neviete predstaviť, že nejaká spoločnosť môže existovať bez toho aby vytvárala HMOTNÝ zisk? ...sa potom nečuduj, že v takto "nastavenej" spoločnosti niekto nedokáže pochopiť napríklad "menšinové" požiadavky. ;-7
Ty sa tu z čoho vytešuješ jak výherca tomboly v zadĺženom chudobinci, Luterán? Snáď nie z toho, že tak ako si nemal nič za "socíku", iba svoju predajnú dušu a hlavu plnú tupej závisti, tak nemáš nič ani dnes? Za čo tu vlastne chváliš nejakého Boha, ktorého si do ´89. úspešne zapieral? Za to, že si v živote nedokázal nič menšie ako "len" schosnovať všetko to, čo tvoji svokrovci a iní poctivo pracujúci ľudia v tejto republike nagazdovali? ...si fakt iba taký malý naničhodný niktoš, Jančika. Ale úžasne bezočivý. ;-P
Prepáč, nielen, ale môžeš mi prezradiť, čo si v tom "novembrovom chlade a s kľúčmi v skrehnutej ruke" na tom "škandálplaci" chcel vlastne vyštrngať ty? A len tak mimochodom, tie kľúče ktorými si tam štrngal boli už vtedy Tvoje alebo len "požičané"? Pýtam sa to len preto, lebo ja som bol vtedy ešte len 36-ročné, ženaté "ucho" s 2 deckami, vysokoškolským diplomom z "techniky" a záväzkom odpracovať ešte 2 roky z 10 za pridelenie "podnikového" 3-izbového bytu, ktorého som bol iba nájomníkom, takže som si netrúfal zaradiť sa medzi starých machrov "na všetko". Preto som nebol vonku "na placi" ale len v kúte krčmy za tribúnou - za chrbtami bratislavskej veksláckej "elity", prostredníctvom ktorej to bolo celé sprvu (kým sa nevyzbieralo dosť od dobroprajných účastníkov "veselice") "sponzorované" a s ozajstným napätím som pozoroval silnejúcu "interakciu" medzi nadšeným "davom" a "tribúnmi ľudu", t.j. či sa to "sponzorom" podarí (rozbehnúť svoje dovtedajšie "aktivity" vo veľkom) alebo nie.
Tragač, s týmito tvojimi ódami na "anjela" si smiešny "jak húchá tetka Rézka, co furt velebjá teho nového farála enem proto, že je muadý". ;-P
Dúfam, že takí ako ty pôjdu miesto tých "emigrantov" baňovať do Donbaských baní a makať na opustené polia, aby "demokrati" v Kyjeve náhodou od hladu nepomreli. ;-7
Sú na letných kurzoch pokročilej demagógie a lži. ;-7
Velice dobre to robíš - nestačí byť len sprostý, ale ešte sa s tým treba vedieť aj pochváliť. ;-7
Belica, nemýľ si históriu so svojou zdravotnou kartou. ;-P
Zvieratká neslobodno týrať! ...a besné už tobôž nie. Na to sú paragrafy!!! ;-7
Neblázni, Sloboda zvierat by Ťa za to zniesla zo sveta! ;-)))
Werich povedal aj toto: Zbabělci jsou nepochybně nebezpečný živel, ale co teprve odvážní blbci!
Odporúčame