Hm... A bavilo by ťa takto blbnúť, keby to bolo povinné bezplatne? ;-P
Hm... A bavilo by ťa takto blbnúť, keby to bolo povinné bezplatne? ;-P
Rovno ti demokraticky zrušia konto. :=DDD
Husté ale inteligentné! Kam sa hrabe "naša" SME-tiarska primitívna cynická obluda?! ;-7
...si iný čávo, keď dokážeš lanáriť ľudí od AXEL-ovcov! :=DDD
V určitých situáciách sa pravda môže javiť ako blbosť, čo však neznamená, že každá víťazná blbosť je aj pravdou! ;-P
Toto budeš užitočnému idiotovi, po novom super cool trollovi zbytočne ukazovať, lebo ak to nebolo v SME, tak to nie je ani pravda! ;-7
A teraz čo, chváliš sa, že máš novú trollzmluvu alebo sťažuješ, že ti dali "len" dodatok k tej starej? ;-P
Čo je, tebe za to trollovanie neplatia? ;-P
Čo sa divíš - prostitútka považuje všetky prostitútky za kolegyne, ale ženy, ktoré sa správajú inak ako ona, považuje za hnusnú konkurenciu, ktorú treba poohovárať. ;-7
Vážený [vážená?]…
v súčasnosti máme v nasadení 642 blogerov, ktorí pracujú formou minizamestnania [minijob] podľa § 8 nemeckého Sociálneho zákonníka SGB IV s mesačnou mzdou do 450 €. Miesto nasadenia ostáva nezmenené a obmedzuje sa na sociálne siete a stránky patriace vydavateľstvu [Axel Springer].
Úlohou blogerov je - ako protipól ruskej propagandy - rozložiť určité proruské zoskupenia, podmínovať ich a zaplaviť chybnými informáciami. Neposkytujeme a ani sme nikdy neposkytovali blogerom textové predlohy či dokonca predpripravené textové moduly. Účtuje sa podľa blogu/záznamu/komentára so stanovením určitého počtu slov.
Podľa dohody z 12.04.2014 nemeckého parlamentného vyšetrovacieho výboru [!] mali prisľúbené finančné prostriedky doraziť už začiatkom mája, čo sa do dnešného dňa nestalo. Priateľsky poukazujeme na to, že bez tejto podpory budeme nútení dohodu zrušiť. Zaznamenávame prudko rastúcu antipatiu až bojkot našich produktov. (Príloha: Údaje o obrate 06/14).
No jediní na koho sú dôkazy, že je platený bloger alebo diskutér, sú tí, čo robia protiruskú propagandu:
http://*****/en/1407/trollovia-vydava telstva-axel-sp ringer-beru-do-450-eur-mesacne. Ponúkam preklad dôverného listu švajčiarskeho vydavateľstva Axel Springer AG. Táto spoločnosť v holdingu so švajčiarskym mediálnym domom Ringier pôsobí aj na Slovensku. List je adresovaný nemeckému Landtagu vo Schwerine, hlavnom
meste spolkovej krajiny Meklenbursko-Predpomoransko, z čoho je zrejmé, že do trollingu, teda manipulácie diskusií pod článkami a v sociálnych sieťach, sú zapojené [aj] nemecké vládne orgány.
Tu je názorný príklad:
No len aby si sa neprejedol, ty labužník! ;-P
Debokratickí duriči v akcii - vedúci svorky zabrechá a ostatní havkáči to po ňom opakujú ako šialení. ;-7
Stratil si sa od svojej debokratickej svorky, kuťko, tak od strachu brecháš na svoje predstavy? ;-7
O čom, o akých lodiach a ponorkách tu fantazíruješ? :-O Veď tie im odovzdali a z výzbroje ukrajinskej armády si nenechali ani šróbik. ;-(
To je pravá demokracia, keď dlžník namiesto splatenia svojich záväzkov svojho veriteľa ešte aj vyvlastní, resp. úplne sprosto okradne! ;-7
A čo už také ukradol? nebodaj tvoj "vienok zelený", keď tu tak bedákaš? ;-P
No vyzerá to, ako by si na tú Halásovú žiarlila, cipka. ;-P
Odporúčame