Poliaci boli vždy predovšetkým kriváci a kšeftári. Dokonca aj so svojou cťou! ;-(
Poliaci boli vždy predovšetkým kriváci a kšeftári. Dokonca aj so svojou cťou! ;-(
Presne toto mal na mysli. Aj v ´68. tu bolo najprv cvičenie spojeneckých vojsk, ktorým sa po jeho skončení akosi nechcelo odísť a preto si sem zavolali ešte aj ďalších "kolegov".
Dúfam, že na základe tej prudko zníženej obľuby Ruskej federácie vo svete si okamžite obmedzila používanie ruského plynu, elektriny vyrobenej z paliva dodaného z Ruska, i ropných produktov vyrobených z ruskej ropy. Či...?! ;-P
To ti povedal kto? :-O Nebodaj Matovič? ;-7
No hlavne, že tvoj spišský osadnícky orech si to udatne hasil do Bielej búdy aj o barlách, len aby nezmeškal nástup na rajóny! ;-P
Ten váš súhlas sme tu už videli! Viď Juhoslávia! ;-7
Kaplán Varga, hlavne, že ty vieš, čo je to fašizmus! Veď ste ho aj s tvojimi modrými obľúbencami na nás skúšali dosť dlho! ;-7 Choď radšej tíško oplakávať odchod svojich idolov od tvojho župného Festera a modli sa usilovnejšie, aby vám na tie jeho zlodejiny ešte dlho nikto neprišiel! ;-P
No podľa vašich "pravičiarskych" kritérií ho musela voliť iba nejaká vidiecka lúza, keďže v Bratislave - "tradičnej bašte" pravice, bol po 1. kole až na 3. mieste! ;-P
No za toto ti Svedkovia Kiskovi naložia, čo sa len do teba zmestí! :=DDD
Čo ti je tam smutno medzi samými "svojimi"? ;-P
Od každého, kto im nedá všimné za hlasovanie v parlamente! ;-( Ďalší "samostatne zárobkovo činní"!!! ;-7
A aj to len "za hubičku" a potľapkanie po pleci od konkurencie! Takúto zmesku debility a podlosti by žiadna iná zem, ako len slovenská, ani neuniesla! Skrátka duo profesionálnych naničhodných smradov! ;-(
Pod vlajkou blbosti, vpred, k víťazstvu nad zdravýn rozumom! :=DDD
Zabudol si na to ako si robil nástenkára ženijnej roty v Seredi a úspešne pri tom zháňal (za opušťáky) nedostatkové súčiastky na PIKO-vláčiky pre (komunistický) lampasácky poter. ;-P
Ej ale že ti musel poriadne zaťať do tej šmejďáckej "pečene", keď si sa tak naňho vyrútil. :=DDD
Ako vidím, tak stačí ti nastaviť zrkadlo a začneš brechať ako pravý šmejd! ;-(
No akurát by to mohli "vyvolení" presadiť do Ústavy a nie len do "obyčajného" zákona. Teraz je predsa príležitosť, keď je Ústava "otvorená" a je dostatok "politickej vôle" na jej doplnenie!
S blbcom na čele do pr*ele vesele! Cudzie blbosti nechceme, svoje si nedáme! S blbosťou na večné časy a nikdy inak! ;-P
Aký veľký čierny otec? Uvrešťaný čierny pudel v tej bielej búde je to. Ak prestane brechať tak a vtedy ako mu prikážu jeho majitelia, tak pôjde von, ako sa u nás kedysi vravelo, na pazderie. ;-P
No možno sa sním stretne a tú ruku mu podá... Ako Don Corleone svojim consigliere prisahajúcim mu "vernosť"! ;-)))
Odporúčame