Ondrejcsák: Vyjadrenia Fica sú veľmi nešťastné a nesprávne
No ja by som ho vystrojil tak ako on a jemu podobní udatní pajtáši vystrojovali našu armádu - flintu, čo po každom daždi alebo aj len hmle chytí hrdzu, samozrejme bez nábojov (lebo šak: "Nie sú peniaze!"), veľký gumový čln bez motora (lebo šak: "Nie sú peniaze!"), maskáče, ktoré po každom opraní majú iný "maskovací vzor", nočné videnie na prilbu bez držiaka na jeho pripevnenie (lebo šak: "Nie sú peniaze!"), "kanady" s odlepujúcimi sa podošvami, nepriestrelnú vestu odolnú len proti bezplášťovým strelám z krátkych guľových zbraní a podobné "chuťovky" a "najmodernejšie vychytávky"! ;-7,