Lepšie by bolo snáď založiť gorilí herbár a týchto tam uložiť poriadne vylisovaných! :=DDD
Lepšie by bolo snáď založiť gorilí herbár a týchto tam uložiť poriadne vylisovaných! :=DDD
Pre týchto dvoch belasých "supermanov" nie je nič nemožné! Tí predsa dokázali kradnúť aj z čiernej diery! ;-7
No myslím, že Ander z Košíc bude mať dôstojného nástupcu! :=DDD
K+++ Tá debata pod tým je rozkošná! :=DDD
Aha, takže tam je pes zakopaný - nevzali ťa na VUML a preto nenávidíš komunistov lebo ti neumožnili úplné vzdelanie! ;-P
Antikomanč, ten starý Slotov snár si môžeš dať akurát tak zarámovať - tomu už neveria ani jeho deti! ;-P
To "šmiknutie" manželky, by mu asi až tak neprekážalo, ale čo keby nejaký chrumkavý afroamerický boy dostal chuť na jeho priateľa a nie na neho! ;-)))
Ale tí majú všetci "modré knižky"! ;-)))
No ja možno až po tom, keby takto vehementne "po stole búchal" v centrále NATO! :=DDD
Aby tvoji milovaní debokrati nemohli opisovať! ;-P
Rozdrapovať sa tu nemá právo nikto. Ani opustení cirkusanti! ;-P
Ale keď on by chcel tiež zažiť ten úžasne hrejivý pocit pri vítaní spojeneckých vojsk ako jeho rodičia. ;-)))
Ferino, choď sa spýtať Afgancov, Lýbijcov, Iračanov, Laosanov, Haiťanov, Panamcov, Libanončanov, etc. ako tam Amíci "nenabehli s tankami a inou ťažkou technikou do všetkých miest, neobsadzovali rozhlas, TV a všetky strategické objekty, nestrieľali a nesprávali sa ako okupanti."! ;-P
No šak potom ich za výdatnej finančnej i materiálnej podpory amerických priateľov oslobodil vlastenecký Taliban! Či...?! ;-P
Diskusia v SME? :=OOO Iba ak pod článkami o športe alebo zdravom stravovaní! :=DDD Šak aj preto sa všetci títo SME-ťárski homelesáci zlietli smrdieť sem. ;-7
Týmto užitočným chumajom budeš zbytočne niečo vykladať. Tí predsa videli Ramba, Mc Givera, etc. a vedia o blahodarných účinkoch americkej prítomnosti v krajine lepšie ako Ty alebo nejakí nevďační "japončíci" a iní "nebezpeční rákosníci"!
Hm... Takže, podľa teba, Ukrajina chce napadnúť členský štát NATO? :=OOO
Čo je, ty už si sa prebral z tej včerajšej oslavy odchodu principála a drezéra z vášho pokazeného modrého cirkusu? :=OOO Nejako málo vám toho zostalo v "špajzi" po tom ich gazdovaní. :=DDD
No som zvedavý, či by si mu to dokázal povedať aj do očí, ty "hrdina" - vybrechávajúci iba spoza kompu! ;-7
Odporúčame