Simon, prečo sa navážaš do autora subjektívneho blogu a prehliadaš to podstatné, že ten šašo si robí z parlamentu už dlhodobo objednávkovú kanceláriu pre SVOJ OSOBNÝ "biznis", o ktorom tvrdil, že ho prenechal manželke?! ;-7 A už sa tým, že na pôde parlamentu len kšeftuje, ani netají!? A dokonca ani "renomovanému" právnikovi, ktorý sľuboval "národu", aký on bude preň silný prezident, to nevadí! ;-(


