Komu Pán Boh, tomu všetci svätí! ;-P
Nie, kópia prihlášky do KSS birmovaného budhistu, skoro žida a utajovaného scientológa. ;-P
Názorný príklad toho, ako si niekto myslí, že vziať rozum do hrsti je, ak sa chytí za hlavu. :=DDD
Zrnká múdrosti humoristov? :=OOO Tak to ja (a dúfam, že aj Ty) si pod pojmom humor predstavujem niečo oveľa inteligentnejšie ako toto! Žiadne zrnká ale len obyčajné (kozie) bobky, ktoré autor vo svojej úžasnej nadutosti vydáva za vzácne čierne perly svojho "ducha". ;-7
...sa chváliš alebo sťažuješ? ;-P
U teba evidentne stačí, aby okolo prefrčal dostatočne hlasno vŕzgajúci tragač. ;-P
Nakíska sa tu otázka, čo bude ďalej. Ako už naznačuje detektor zmatkov, nebude to procházka frešovým sadom! :=DDD
Ale blbosť má dlhé krídla. Takže, čím je lož blbšia, tým ďalej doletí! ;-)))
Prešiel? :=O Iba ak traktorom! ;-P
U konkurenta? :=OOO Kristepane, to už aj Matovič chce byť prezidentom? Pánboh s nami a zlé preč!!! ;-7
Chystá sa 15.6. uložiť do paláca a budú ho považovať za tortu. ;-P
...si evidentne mýliš prázdny sud so zrkadlom, ty nezávislý na svojich idoloch. :=DDD
Nacvičuješ na veľkú rannú vizitu? ;-)))
A ak sa ukážu "tvrdenia" ako nepravdivé, tak by mal Matovič "zaplatiť" za ohováranie. Či...?!
Najkrajšia ale bola reakcia "obvineného"! Ten, čo chcel byť tým silným prezidentom, sa po táraninách "prvotriedneho hochštaplera" postavil pred kamery vyplašený ako študák pred prvou defloráciou a oznámil "svetu", že hru hochštaplera na pravdu prijíma! No skrátka, zábava jak u blbých na dvore!!! :=DDD
O rovnoprávnosť sa neprosí ani nežiada - rovnoprávnosť buď je alebo nie je! ;-P
No ale ako vidíš, tak oni už asi dopredu hľadajú toho, čo by zabezpečil catering, lebo namazať 144 000 ľudí, to nedokáže len tak nejaký Jano&Mara z Hornej Dolnej! :=DDD
No predsa keď Luterán vypne televízor tak vypne aj STV. ;-)))
Odporúčame