Alpa-nista! :=DDD
Premastiť? :-O Jemu sa stačí namazať a už "hudie" inú pesničku - cituje Fica! :=DDD
Tragač iste poznáš to záhorácké: "Ňigdy neňi tak špatňe, aby nemohuo byt horší!", tak prestaň, prosím ťa, tárať ;-P Ani ten najdokonalejší hlupák ešte nepredstavuje hranicu hlúposti. ;-7
Tragač, tomuto, čo si tu napísal neverí ani jeho žena a deti! ;-P
Aby mali "pravičiari" na koho nadávať a nepodrhli sa medzi sebou! ;-P
To vieš, prichýlili sem "azylantov" zo SME-tiarskych debát, ktoré slobodomyseľní debokrati zrušili. :=DDD
No zatiaľ som takéto "hlbokomyseľné" hodnotenie nesvojprávnej "slovače" čítal iba od "inteligentných" analytikov z mainstreamových médií alebo od voličov pravice! ;-P
Takže aby tú svoju "ľavicovosť" nejako zmiernil, tak si vybral za poradcov týchto kovaných pravičiarov? :=OOO
Toľko veľa jej nemôžeš písať (a hlavne nie posledný odsek!), lebo to zasa nepochopí! ;-)))
Aj Nero, Caligula, Mesalína, Brutus, Džingischán, Salazar, Batista, Pinochet, Sadat, Suharto, Pol Pot, Mobutu,... sú súčasťou histórie! ;-(
O akých neschopákoch tu básniš, zlatíčko? Skús mi teda vysvetliť, či na to aby si predal podnik za "facku" konkurencii (ktorá ho najprv vybrakuje, potom zavrie a zamestnancov vyhádže na ulicu!), z výťažku aby si platil dávky v nezamestnanosti (a štedré "držhubné" neprispôsobivým) a keď sa "výťažok" minie tak aby si si požičiaval "do blba", treba genialitu alebo "len" poriadnu dávku hlúposti alebo aj "trošku" podlosti?! ;-7
Človeče tá oprava korby ti dajako pomohla! ;-)))
Luteránko, keby si vedel kto bol "krstným otcom" privatizácie VSŽ, tak si ešte aj na smrteľnej posteli budeš nadávať do somárov za to, koho si to od 1992. roku volil! ;-P
Tvoj belasý idol nikoho s, podľa neho, krvavými paprčami nezavrel. Prečo? :=OOO
Luterán, tvoj duce hovoril niečo o krvavých paprčiach! Nepamätáš?! ;-7
Pri takýchto komentoch nadobúdam dojem, že múdrosť je často len schopnosť nedávať svoju blbosť najavo príliš okato! ;-P
Takých "tigrov" - odchovávaných na WHISKAS-e, má doma hociktorá "pipina" z Auparku alebo EUROVEI! ;-7
Tak sa pozri kto bol v Mečiarovej vláde ministrom privatizácie, t.j. kto všetko to rozkrádanie a výpredaj hospodárstva konkurencii "za facku", tu "naštartoval"! A potom skús niekomu ďakovať, oplašenec. ;-P
Píše mata niečo v tom zmysle, že mu/jej to nevadí? :=OOO
Odporúčame