Hlavná vec, že keď mal zaplatiť pokutu za porušovanie "jazykového zákona", tak škemral, že nemá z čoho, lebo šak on nič nezarába, keďže tie noviny rozdáva zadarmo. ;-P
Hlavná vec, že keď mal zaplatiť pokutu za porušovanie "jazykového zákona", tak škemral, že nemá z čoho, lebo šak on nič nezarába, keďže tie noviny rozdáva zadarmo. ;-P
Áno aj stroj na tlačenie tých novín si poskladal sám so súčiastok, ktoré pozbieral na západoeurópskych šrotoviskách a aj napriek neprajnosti hnusných colníkov ich hrdinsky podovážal na Slovensko, aby mohol tento bohabojný národ prebudiť k veľkým činom. :=DDD Nebudeš aj ty - sústruh, takýmto jeho "jednoduchým" výrobkom z českých súčiastok? ;-P
Zakrátko možno budeme zase kŕmení dojímavým príbehom "Ako sa z vydriducha filantrop stal". ;-7
A ty jeho oddaný domovník, keď všetkých susedov tak dobre poznáš. ;-P
Tí majú členskú základňu dobudovanú a uzatvorenú - trojchlapová strana. Toto tu je len taký ich platiaci zbožňovateľ. :=DDD
Neklam a neohováraj! ;-( Pán Matovič predsa išiel do parlamentu úplne nemajetný. ;-P
Skôr nejaký modrý skarabeus, čo si tú šúľa guličku z toho, čo "ukoristil" na SMEtisku. :=DDD
No s tým tvojím zdravím som si nie až tak istý, keďže tu z toho parádneho červeného fúrika zostalo len "obutie" na koleso. ;-P
Skôr to vyzerá tak, že "usaci" i EÚ musia zobať to, čo im kyjevskí nacisti podhodia a ešte to musia aj chváliť. :=DDD
Spýtaj sa pani učiteľky a dozvieš sa, že gorily kolu nepijú a v Leopoldove nie je ZOO. ;-P
Čo je, je ti z toho tesno v tom Barakovom anále? ;-P
Ešte miesto b dať h a už je to potom dokonalé. :=DDD
Aj jaj... Takže tej vakcíne od strýčka Sama, ktorou sa denne napchávaš, nedôveruješ? ;-P
Stačí len aby ich niekto "naviedol". ;-P
Názorný príklad "vyháňania čerta diablom" alebo ako takéto veci jadrne komentovali starý Vinco v krčme: K*rva k*rve r*t neurve! ;-P
Čo je tragač, zas ti vzali tú červenú korbu? ;-P Alebo pred tým ako vyrazíš v rámci "bratskej pomoci" na Ukrajinu si si ju dal k Móricovi do ŽOS-ky opancierovať? :=DDD
Hm... A kde boli potom Rambo, Mc Giver, Segal alebo Superman? ;-P
Ad: obča59
A tú biedu vám tam - na východe v Košiciach, pred príchodom Američanov "naordinoval" kto? :=OOO Nebodaj Sovietska armáda?! :=DDDD
Odporúčame